WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Co to jest pełna księgowość 

Zakładając własną firmę, warto przemyśleć kilka kluczowych kwestii. Ważne jest, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Jedną z najważniejszych spraw jest zapewnianie firmie wysokiej jakościowo obsługi  księgowej. Zanim zdecydujemy się na wybór najbardziej właściwej dla naszej firmy formy działalności gospodarczej, warto zadać sobie pytanie: co to jest pełna księgowość?

Nasze biuro rachunkowe Kraków oferuje zarówno pełną księgowość (księgi handlowe), jak również księgowość uproszczoną. Księgowość pełna jest bardziej zaawansowaną formą i wymaga specjalistycznej wiedzy, aby ja prowadzić  sposób prawidłowy i nie popełnić żadnego błędu.  Nasi biegli księgowi posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, dlatego powierzając nam jaką formę rozliczeń firmy, mają Państwo pewność co do rzetelności wykonanej pracy. Rozumiemy, iż w świecie biznesu czas jest wręcz bezcenny, dlatego chcemy Państwu pomóc go zaoszczędzić.

Wśród usług świadczonych przez biuro rachunkowe są m.in. przedstawicielstwo firmy w takich urzędach, jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy US. W imieniu naszych klientów prowadzimy korespondencję z urzędami, załatwiamy wszelkie formalności związane z rejestracją różnego typu działalności gospodarczej.

Biuro rachunkowe pomoże Państwu zarejestrować spółkę, od początku do końca, wykorzystując przy tym wszelkie umiejętności praktyczne w zakresie prowadzenia biznesu, które zdobyliśmy przez lata. Ponadto udzielimy niezbędnych instrukcji jak wypełnić różne dokumenty – wiemy, iż to również sprawia Państwu problemy.

Przedstawiamy również Wirtualne Biuro Kraków – atrakcyjna siedziba Państwa firmy na Rynku Głównym. Wirtualne Biuro to przede wszystkim obsługa księgowa, kadrowa oraz finansowa, ale też księgowość online– czyli wiele udogodnień, ułatwiających zarządzanie przedsiębiorstwem. Odpowiedź na pytanie: co to jest pełna księgowość Twojej firmy? i jeśli podejmiesz decyzję o tej formie prowadzenia rozliczeń w firmie, chętnie służymy Ci pomocą.  

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych