WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Czym zajmuje się biuro rachunkowe 

Efektywne zarządzanie firmą jest sporym wyzwaniem, stojącym przed każdym, nawet doświadczonym, przedsiębiorcą. Jedna osoba nie może znać się na wszystkim, dlatego potrzebuje pomocy fachowców.

Czym zajmuje się biuro rachunkowe? Zapewniamy profesjonalną obsługę w dziedzinie rachunkowości, księgowości, administracji oraz kadr i płac. Zatrudniamy księgowych, których wiedza i doświadczenie są dodatkowo potwierdzone Certyfikatami MF. Doba ma 24h, a to zdecydowanie za mało dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą, gdzie większość spraw jest tzw. „na wczoraj”. Biuro rachunkowe przejmuje część obowiązków prowadzenia firmy, m.in. poprzez przedstawicielstwo przedsiębiorstwa w urzędach, np. Skarbowym czy ZUS czy też prowadzenie z nimi korespondencji w Twoim imieniu.

Ponadto, jeżeli nie masz czasu dostarczyć nam niezbędne dokumenty, poinformuj nas o tym, a nasi pracownicy zrobią to za Ciebie. Biuro rachunkowe świadczy również usługi dla początkujących biznesmenów, którzy dopiero planują założyć Swoje przedsiębiorstwo. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż rejestracja firmy jest procesem złożonym, dlatego łatwo jest się „potknąć” i popełnić błąd. Niestety taka omyłka w przyszłości może wiązać się z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów.

Biuro rachunkowe Kraków będzie Twoim doradcą, dzieląc się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, instruując jak wypełnić wszelkie wnioski i formularze. Aczkolwiek to nie wszystko, czym zajmuje się biuro rachunkowe, które działa na rynku od wielu lat.

Szczególnie atrakcyjna dla mobilnych przedsiębiorców może okazać się oferta kompleksowych usług biznesowych, jaką proponuje Państwu nasze Wirtualne Biuro Kraków- dysponujące najbardziej prestiżowym adresem w mieście – Rynek Główny 28. Taka lokalizacja dodatkowo wzmocni dobre imię Twojej firmy, dlatego warto wykorzystać ją jako adres korespondencyjny.  W ramach Wirtualnego Biura oferujemy pełną obsługę przedsiębiorstwa – sekretarską, księgową,  kadrową oraz marketingową. Zadbaliśmy także o komfort pracy dla firm działających mobilnie. To właśnie dla nich jest wirtualna księgowość, gdzie mogą całodobowo dokonywać rozliczeń z kontrahentami. Łatwy w obsłudze program do fakturowania znacznie ułatwia i przyspiesza pracę przedsiębiorców.

Stawiamy na nowoczesne formy kontaktu – Skype, faks, email, komunikator GG lub telefon.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych