WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Dobre biuro rachunkowe 

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa zawsze łączy się z wieloma obowiązkami. Niestety coraz częściej brakuje czasu, aby je wszystkie wykonać. Warto jest więc znaleźć dobre biuro rachunkowe, któremu powierzymy zrealizowanie poszczególnych zadań.

Biuro rachunkowe Kraków zapewnia fachową obsługę księgową, na najwyższym poziomie. Nie traktujemy naszych Klientów „szablonowo”, każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Rachunkowość jest dziedziną niezwykle rozległą, dlatego warto ją powierzyć profesjonalistom. Biuro rachunkowe – to księgowi pracujący w zawodzie od kilkunastu lat, których kwalifikacje zostały potwierdzone przez Certyfikaty MF.

Dobre biuro rachunkowe pełni również funkcje doradcy w sprawach księgowych, podatkowych i prawnych. Proces zakładania firmy jest wieloetapowy, dlatego ważne jest, aby każdy krok był odpowiednio przemyślany. Młodzi przedsiębiorcy mają często wiele wątpliwości, jakich czynności dokonać i w jakiej kolejności. Dlatego też biuro rachunkowe oferuje pomoc przy rejestracji firmy, dbając, aby nie został popełniony nawet najmniejszy błąd, który pociągnie za sobą niemałe koszty. Pomożemy również wypełnić wszystkie potrzebne przy rejestracji spółki dokumenty.

Jeżeli jesteś już doświadczonym biznesmenem, prowadzisz własną firmę i wciąż borykasz się z brakiem czasu na terminową realizację wszystkich niezbędnych czynności,  biuro rachunkowe Kraków przygotowało dla Ciebie kilka propozycji: reprezentację przedsiębiorstwa w US i ZUS, pomoc administracyjną i księgową naszego wirtualnego sekretariatu oraz pakiet usług dodatkowych takich jak: obsługa kadrowo-płacowa, pozycjonowanie strony internetowej, wykonywanie tłumaczeń przysięgłych i inne. Jeśli poważnie myślisz o redukcji comiesięcznych kosztów biurowych, możesz również skorzystać z opcji rejestracji firmy na Rynku Głównym 28, dzięki czemu zyskasz uznanie w oczach Swoich Klientów i staniesz się bardziej wiarygodnym kontrahentem. W ramach oferty możesz skorzystać także z wirtualnej księgowości, która zawiera wiele przydatnych funkcji m.in. bezpłatny program do generowania faktur, całodobowy podgląd na całość rozliczeń po zalogowaniu na Pulpit  Managera.

Za pomocą nowoczesnych form kontaktu możesz do nas zgłaszać wszystkie spostrzeżenia i uwagi, chętnie udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi.  Zapraszamy do naszego biura w sercu Krakowa. Zadbaj o dobry adres dla Swojej firmy już dziś. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych