WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Doradca księgowy 

Zarządzając własną firmą, należy zadbać, aby jej obsługa była rzetelna i sprawdzona, ponieważ to właśnie ludzie, z którymi współpracujemy decydują o „być albo nie być” naszej firmy na rynku. Doradca księgowy jest osobą niezwykle ważną w każdym przedsiębiorstwie i jeśli nie zatrudniamy stacjonarnie takiego pracownika, a chcemy wprowadzić jakieś zmiany w polityce finansowej firmy, warto zwrócić się o poradę do profesjonalnego biura rachunkowego, gdzie pracują certyfikowani księgowi i doradcy podatkowi.

Nasze biuro rachunkowe Kraków zatrudnia personel z dużym doświadczeniem zawodowym i dodatkowo potwierdzonymi kwalifikacjami przez Ministerstwo Finansów. Naszym celem jest nieszablonowe podejście do każdego Klienta, dogłębna analiza stanu finansów w przedsiębiorstwie i wdrożenie środków zaradczych. Jedną z popularniejszych w ostatnim czasie usług, która odróżnia nas się od innych firm księgowych, to Wirtualne Biuro Kraków – oferujące mobilne rozwiązania dla firm. Jednym z nich jest udostępnienie reprezentacyjnej lokalizacyjnie siedziby firmy na Rynku Głównym, pod którym to adresem można bez przeszkód zarejestrować firmę. Oprócz samego adresu korespondencyjnego firmy każdy Klient otrzymuje dedykowany nr telefonu i dane adresowe, którymi może oficjalnie posługiwać się w materiałach firmowych i dokumentach. Do tego zapewniamy rzetelną księgowość, obsługę kadrowo-płacową i wirtualny sekretariat, który zajmuje się bieżącymi czynnościami biurowymi (odbieranie telefonów i faksu, skanowanie poczty).

Dodatkowo dysponujemy internetową księgowością - idealnie skonfigurowaną z innymi programami księgowymi. W naszym biurze rachunkowym personalny doradca księgowy pomaga młodym przedsiębiorcom zarejestrować firmę, udzielając niezbędnych wskazówek, m.in. jak wypełnić dokumenty. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ każda, nawet najmniejsza omyłka, to w przyszłości strata nie tylko czasu, ale i pieniędzy.

Wiemy, iż osoba, prowadząca już od jakiegoś czasu własną firmę, ma bardzo dużo obowiązków, a czasu jak zwykle za mało. Biuro rachunkowe zajmie się prowadzeniem korespondencji z organami kontroli skarbowej i ZUS-em. Mamy również uprawienia, by reprezentować firmę przed tymi instytucjami. Jeśli poważenie myślisz o nawiązaniu współpracy z biurem rachunkowym, ale ze względu na napięty grafik i częste wyjazdy, martwisz się jak będzie wyglądała sytuacja z przekazywaniem dokumentów, pracownicy naszego biura  mogą elastycznie umawiać się z Tobą na odbiór dokumentów z Twojej firmy w wyznaczonym miejscu. My zajmiemy się  pełną organizacją odbiegu pism firmowych, tak by przedsiębiorca mógł poczuć maksymalny komfort prowadzenia działalności gospodarczej.

Chcesz dopytać o szczegóły? Jesteśmy dyspozycyjni pod: e-mail, telefon, GG, faks oraz Skype. Jeśli wolisz kontakt osobisty, zapraszamy do naszej kancelarii podatkowej na Rynku!                              

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych