WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Doradztwo gospodarcze Kraków 

Profesjonalnie świadczone usługi z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego, atrakcyjne ceny „szyte na miarę” oraz nieszablonowe podejście do zleconych zadań –tak można pokrótce opisać zasady, jakimi kierujemy się w naszym biurze rachunkowym. Szerokie spektrum naszych działań można określić jako outsourcing biznesowy i doradztwo gospodarcze.

Kraków to miejsce, gdzie biznes krajowy i zagraniczny ma stabilne podstawy, dlatego coraz więcej firm, właśnie w tym rejonie Polski, nawiązuje wartościowe kontakty handlowe. Z naszych usług doradztwa podatkowego korzystają zarówno początkujący, jak stali przedsiębiorcy. Nie ma dla nas znaczenia, jak długo prowadzisz firmę i jaką masz za sobą historię. Każdemu zdarzają się „upadki i wzloty”, dlatego przyjmujemy wyrozumiałą podstawę i staramy się znaleźć optymalne środki zaradcze. Ważna jest dla nas efektywna i nastawiona na realizację celów współpraca biznesowa, z której będą Państwo mieli jak najwięcej korzyści.

Doradztwo gospodarcze Kraków to miejsce przyjaznej i rzetelnej obsługi, gdzie każdy Klient może zgłosić swoje pomysły i, o ile będą one możliwe do realizacji, na pewno podpowiemy jak je wprowadzić w życie. Doradztwo gospodarcze to niezwykle szeroka dziedzina obejmująca m.in. systemy zarządzania, analizy strategiczne przedsiębiorstw, opracowywanie biznesplanów, controlling oraz restrukturyzacja firm.

Działamy wyłącznie w oparciu o wiedzę praktyczną naszych ekspertów, która jest na bieżąco aktualizowana i dostosowana do aktualnie panujących przepisów prawa podatkowego. Dzięki właściwej interpretacji i ocenie zjawisk gospodarczych, pomagamy w dostosowaniu zasad zarządzania do specyfiki danej firmy. Potrafimy właściwie wykorzystać zasoby przedsiębiorstwa w kierunku efektywnego rozwoju firmy.

Jeśli są Państwo gotowi na zmiany, warto przeprowadzić je pod okiem specjalistów, którzy sprawie poruszają się po przepisach prawnych i doradzą najlepsze z możliwych rozwiązań. Masz szalone pomysły? Sprawdzimy, czy da się je wdrożyć. Zadzwoń do nas lub skieruj zapytania na email, GG lub Skype.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych