WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Doradztwo gospodarcze 

Biuro rachunkowe Kraków wychodzi z propozycją aktywnej współpracy biznesowej dla firm, które poszukują sprawdzonej i rzetelnej kancelarii, zapewniającej kompleksową obsługę księgową. Zakres naszych działań obejmuje m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia VAT, kadry i płace, analitykę finansową, audyt oraz doradztwo gospodarcze. Stale współpracujący z nami Klienci, to firmy z różnych branż i typów działalności, stąd posiadamy duży ogląd na specyfikę mikrobiznesu  i potrafimy dobrać najbardziej odpowiednią strategię rachunkową dla firm.

Nasze biuro rachunkowe wyróżnia profesjonalizm, przyjazne nastawienie do Klienta oraz elastyczne formy współpracy. Specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy system księgowości online, umożliwiający łatwy i szybki sposób rozliczeń, do którego mają Państwo bezpłatny, całodobowy dostęp. Biuro rachunkowe Kraków zapewnia całkowicie bezpieczną i komfortową współpracę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego, które analizują na bieżąco nasi pracownicy.

Doradztwo gospodarcze w naszym biurze rachunkowym jest bardzo ważnym działem, dlatego też zatrudniamy wyłącznie osoby o najwyższych, udokumentowanych kwalifikacjach. Decyzje odnośnie prowadzenia polityki finansowej firmy powinny być skrupulatnie przemyślane, gdyż każdy błąd może przedsiębiorcę kosztować utratę płynności finansowej. Nasze biuro rachunkowe całkowicie eliminuje takie zagrożenia, ponieważ jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.  

Stawiamy w naszym biurze księgowym na nowoczesne formy współpracy biznesowej, dlatego nasi pracownicy oprócz wysokich kwalifikacji i dużego doświadczenia, na bieżąco uaktualniają swoją wiedzę. Na stałe w ich grafik jest wpisany udział w branżowych konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą. Dzięki gruntownej i stale poszerzanej wiedzy, możemy pomóc Państwu w optymalizacji podatkowej i zaproponować wchodzące dopiero na rynek rozwiązania. Nie narzucamy Państwu określonej ścieżki rozwoju, a jedynie wskazujemy najlepsze drogi do osiągniecia sukcesu w zakresie zarządzania finansami.

Obsługiwane przez nas firmy, zgłaszają się do nas w różnych momentach Swojej działalności. Pomagamy im przebrnąć przez skomplikowane procedury przy zakładaniu firmy, zapewniając przygotowanie wszystkich dokumentów oraz reprezentację w urzędach. Dla podmiotów gospodarczych, które są zainteresowane obniżeniem kosztów biurowych i nie planują stałego wynajmu powierzchni biurowej, proponujemy wirtualny adres w prestiżowej cześci Krakowa, dzięki czemu nie tylko zredukują comiesięczne koszty, ale również w efektywny sposób zapewnią sobie promocję wizerunkową. Szanujemy Państwa potrzebę prywatności, z związku z tym nasze biuro rachunkowe gwarantuje całkowitą poufność danych i dyskrecję.

Przydzielony do obsługi Państwa firmy pracownik, z którym to Klient wybiera najbardziej wygodną formę kontaktu (poprzez e-mail, GG, Skype, telefonicznie, osobiście), jest osobą zaufaną i otwartą na aktywną współpracę. Mogą nam Państwo powierzyć nawet najbardziej zawiłe sprawy, przez które aktualnie przechodzi firma. Chętnie pomożemy w ich uporządkowaniu i w dużym stopniu usprawnimy funkcjonowanie Państwa firmy.

Zapraszamy do naszego biura rachunkowego, w którym mogą Państwo liczyć na doradztwo gospodarcze na najwyższym, europejskim poziomie. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych