WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Doradztwo Kraków 

Prowadzenie działalności gospodarczej często wiąże się z większymi lub mniejszymi problemami, ciągłym stresem i mnóstwem obowiązków „na wczoraj”. Szczególnie mikroprzedsiębiorcom ciężko samodzielnie uporać się ze wszystkimi sprawami, stąd poszukują pomocy  u firm zewnętrznych. Czasem dobrym wyjściem jest całkowite przejęcie obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości, a czasem wystarczy rozmowa z doradcą podatkowym, która przełamie impas i zainspiruje nas do dalszego działania.

Nasz zespół pracowników bada każdą sprawę z osobna, a następnie przygotowuje propozycje dopasowaną do indywidualnego zlecenia, stąd też warto zainteresować się jaka ofertę może dla Państwa przygotować nasze doradztwo Kraków. Specjalizujemy się w wielu zagadnieniach z dziedzin prawa gospodarczego, a co najważniejsze dysponujemy wiedzą sprawdzoną w praktyce.

Jedna z trudniejszych spraw, na które napotyka początkujący przedsiębiorca jest zmierzenie się ze skomplikowanym procesem zakładania firmy, zwłaszcza spółki z o.o. Bardzo łatwo tutaj o popełnienie błędów, które mogą wiele firmę kosztować, stąd też propozycja pomocy, jaką oferuje Państwo nasze doradztwo Kraków. Podajemy „koło ratunkowe” młodym przedsiębiorcom, którzy dopiero są na etapie zakładania firmy i nie mają jeszcze biegłości w sprawach prawnych i podatkowych.

Oprócz tego udzielamy niezbędnych wskazówek związanych z wypełnieniem dokumentów rejestracyjnych, co wydaje się „czystą formalnością”, a jednak często powoduje trudności i kosztuje sporo nerwów. Nasza rola nie ogranicza się jednak tylko do prawidłowego zarejestrowania spółki w imieniu naszego Klienta, ale również na życzenie zleceniodawcy prowadzimy korespondencję z urzędami i reprezentujemy Jego interesy przed tymi organami. Nasi biegli księgowi prowadzą pełną rachunkowość nowych spółek z o.o. i w razie potrzeby oferują również pomoc prawną.

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową, telefonicznie lub poprzez GG i Skype. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych