WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Doradztwo księgowe Kraków 

Doradztwo księgowe Kraków wyróżnia wysoka jakość usług w oparciu o kompleksowe analizy stanu przedsiębiorstwa oraz jego zasobów. Współpracujemy od lat z certyfikowanymi doradcami, którzy mają na Swoim koncie liczne sukcesy związane z prowadzeniem firm z różnych branż. Indywidualne podejście do każdego Klienta, pełna dyskrecja i zaangażowanie w powierzone nam zadania- to wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Wiemy jak trudno w gąszczu ofert trafić na biuro podatkowe, z którym współpraca będzie układała się harmonijnie i będzie spełniała pokładane nadzieje i oczekiwania. Dlatego jesteśmy nastawieni na dialog z Państwem, nie narzucamy żadnych rozwiązań „z góry”, lecz staramy się znaleźć takie, które będą dla Państwa atrakcyjne i spójne z przyjętą przez Państwa strategią działania.

Czy mamy patent na sukces dla wszystkich firm? Pytanie retoryczne, które być może skłoni Państwa do przemyśleń. My ze swojej strony, możemy na pewno zagwarantować rzetelne i profesjonalne podejście do tematu, tak by Klient, który zgłasza się do nas z problemem miał pewność, że jego sytuacja będzie gruntownie przeanalizowana i, jeśli tylko wyrazi na to zgodę, zostaną wdrożone najlepsze z możliwych rozwiązań uzdrawiających finanse w Jego firmie.

Doradztwo księgowe opracowuje w tym celu korzystną politykę rachunkowości, pozwalającą na indywidulane dopasowanie niektórych przepisów do sytuacji w danych przedsiębiorstwie.  Nie jest to sprawa prosta, dlatego warto rozważyć decyzję o podjęciu współpracy, po rzetelnym prześledzeniu oferty wybranego biura podatkowego. Doradztwo księgowe Kraków świadczy także usługi w zakresie zakładania firmy od podstaw – rejestracja spółki od początku do końca, udzielanie instrukcji dotyczących wypełnienia dokumentów, weryfikacja przesyłanej korespondencji i inne. Dzięki praktycznej i gruntownej wiedzy naszych doradców unikną Państwo błędów, które zdarzają się mniej wprawnym, początkującym biznesmenom.  Dla przykładu – standardowa zmiana wpisu w KRS to koszt około kilkuset złotych. Tak więc naprawdę warto powierzyć tę sprawę fachowcom.

Pragnąc zapewnić doświadczonym przedsiębiorcom wysoki komfort prowadzenia ich własnej działalności, nasze doradztwo księgowe Kraków przejmuje niektóre obowiązki-  m.in.: korespondencję z takimi instytucjami jak: Urząd Skarbowy czy Zakład Ubezpieczeń Społecznych, oraz na podstawie upoważniania reprezentujemy interesy Klienta przed nimi oraz przygotowujemy  sprawozdania finansowe- zgodnie z zasadami rachunkowości w firmie.

Poznaj szczegóły naszego doradztwa księgowego – zadzwoń lub napisz do nas: Skype, faks, GG, email, telefon.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych