WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Doradztwo księgowe 

Profesjonalna obsługa księgowa jest jedną z najistotniejszym kwestii związanych z prowadzeniem własnej firmy. Biuro rachunkowe Kraków – to doradztwo księgowe na najwyższym poziomie, a wszystko dzięki zawodowym księgowym o wieloletnim doświadczeniu, ponadto legitymujących się Certyfikatami wydanymi przez Ministra Finansów.

Znamy zasadę „czas to pieniądz”, wiemy, że przedsiębiorca to osoba, której ciągle brakuje czasu na załatwienie wszystkich spraw. Dlatego też nasze biuro rachunkowe przychodzi Ci z pomocą. Nasi pracownicy reprezentują Twoją firmę przed takimi zakładami jak ZUS czy US, jak również mogą odbierać w Twoim imieniu dokumenty z firmy.

Ponadto biuro rachunkowe pomoże Ci zarejestrować firmę, udzieli niezbędnych porad, np. jak wypełnić poszczególne wnioski i formularze. Wykorzystujemy przy tym całą wiedzę praktyczną dotyczącą prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Polsce jest procesem złożonym, więc łatwo jest popełnić błąd. Niestety takie błędy kosztują – np. dokonanie zmiany w Krajowym Rejestrze Sądowym to kwota wynosząca kilkaset złotych oraz nawet kilka miesięcy oczekiwania. Jak widzisz, są to niemałe straty, na które przedsiębiorca nie może sobie pozwolić. Dlatego też warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa i pomocy biura rachunkowego Kraków, aby być pewnym, iż wszystko przeszło bezbłędnie.

Przedstawiamy ofertę Wirtualnego Biura Kraków, mieszczącego się w sercu Krakowa – na Rynku Głównym. Oferta ta zawiera udogodnienia dla osób, prowadzących własną firmę, m.in.: całkowitą obsługę kadrową oraz finansową przedsiębiorstwa, doradztwo księgowe, usługę „Pulpit Menadżera”, czyli księgowość online oraz program fakturujący, który sam wystawia faktury, oszczędzając w ten sposób nasz czas.

Umożliwiamy łatwy kontakt z naszym biurem rachunkowym: Skype, email, GG, faks lub telefon.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych