WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Doradztwo podatkowe Kraków 

Czujesz, że toniesz w stercie dokumentów i od dawna niezałatwionych spraw? Masz spore zaległości finansowe i nie wiesz co dalej będzie z Twoją firmą? Nie zwlekaj z decyzjami, tylko zgłoś się do nas!

Doradztwo podatkowe Kraków, w którym zatrudniony jest wysoko wykwalifikowany personel z pewnością zaproponuje Ci korzystne rozwiązania. Nasi licencjonowali doradcy mają duże doświadczenie w rozwiązywaniu zawiłych spraw na gruncie prawa podatkowego, dlatego możesz spodziewać się szybkiego i sprawnego rozeznania tematu w oparciu o fachową, stale aktualizowaną wiedzę. Doradztwo podatkowe Kraków jest miejscem rzetelnej i zaufanej obsługi prawo-księgowej, gdzie zleceniodawca jest traktowany poważnie i może liczyć na w pełni profesjonalne podejście do każdego zadania.

Pieczę nad prawidłowością wszystkich procesów rachunkowych i doradczych  sprawuje dział dedykowanych księgowych i doradców podatkowych, z którymi mają Państwo na bieżąco kontakt (telefonicznie, poprzez e-mail lub poprzez komunikatory). Specjalnie dla naszych mobilnych Klientów stworzyliśmy prosty w obsłudze program do księgowania faktur VAT. Po zalogowaniu do programu księgowego, nasi Klienci mogą, zupełnie bezpłatnie, przez całą dobę przesyłać do nas rozliczenia. Przy tym sposobie prowadzenia księgowości, współpracując z naszym biurem rachunkowym, mają Państwo zapewnione przez nas całkowite bezpieczeństwo danych firmowych, ponieważ zainwestowaliśmy w najnowsze systemy informatyczne, chroniące poufność informacji.

Nasze biuro rachunkowe, oprócz działu doradztwa podatkowego, specjalizuje się w wysoko jakościowej obsłudze różnego typu zleceń, począwszy od prowadzenia tradycyjnej księgowości, rozliczeń ZUS i VAT, poprzez sporządzanie analiz i sprawozdań finansowych, a skończywszy na controllingu i audycie. Często korzystają Państwo z profesjonalnych usług doradczych, szczególnie przy zakładaniu działalności gospodarczej bądź w sytuacji przekształcania spółki. Początkujące firmy mogą liczyć na sprawne i prawidłowe przeprowadzenie przez wszelkie procedury urzędnicze, i w razie potrzeby, na reprezentowanie firmy przed organami kontroli finansowej.

Przedsiębiorcy poszukujący dobrej lokalizacji do rejestracji działalności mogą także skorzystać z zakupu wirtualnego adresu firmy z prestiżową siedzibą na Rynku Głównym 28 w Krakowie. Biuro rachunkowe Kraków to księgowość i doradztwo podatkowe na europejskim poziomie.

Jeśli chcesz się przekonać, co do słuszności tego stwierdzenia, zapraszamy do naszej kancelarii podatkowej! Gwarantujemy miłą i rzetelną obsługę, po której sam dokonasz wyboru, czy warto nam zaufać i w ręce naszych specjalistów oddać los Swojej firmy. Nasze doradztwo podatkowe Kraków jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, zatem nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych