WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Doradztwo podatkowe 

Nasza Kancelaria podatkowa oferuje kompleksowe usługi doradcze w zakresie prawa gospodarczego i optymalizacji polityki finansowej firmy. Z doświadczenia wiemy jak ważna, już na początku prowadzenia działalności gospodarczej, jest odpowiednia strategia prowadzenia księgowości, która zaowocuje trafnymi decyzjami i budowaniem stabilnej marki na rynku. Dlatego przez lata budowaliśmy zespół najlepszych specjalistów, którzy w sposób profesjonalny i rzetelny zajmują się doradztwem podatkowym w wielu firmach. Do naszego biura rachunkowego mogą się zgłaszać zarówno osoby, które dopiero myślą o założeniu działalności, jak również te podmioty gospodarcze, które są w trakcie restrukturyzacji Swojej firmy. W jednym i drugim przypadku jesteśmy w stanie zaproponować efektywne rozwiązania, które finalnie doprowadzą do znacznej redukcji podatków. Wiemy, że bardzo dużo średnich i małych przedsiębiorstw boryka się z problemami finansowymi i czasem trudno samodzielnie wyprowadzić zaległości i ustalić dobrą drogę dalszego rozwoju firmy. 

Doradztwo podatkowe, które jest prężnie rozwijającym się działem w naszej kancelarii, podpowiada Państwu korzystne i sprawdzone w praktyce rozwiązania. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają państwowe licencje w zakresie usług doradczych oraz liczne nagrody za skuteczność w działaniu. Doświadczenie zdobyli we współpracy z firmami z kraju i zagranicy, dzięki czemu mają szeroki ogląd na wiele tematów z tej dziedziny i potrafią dobrać właściwą metodę działania. Nasze doradztwo podatkowe służy pomocą i wsparciem przy planowaniu i tworzeniu strategii podatkowej z uwzględnieniem specyfiki danej branży.

Główne obszary naszego działania to:  doradztwo podatkowe (konsultacje osobiste i w firmie elektronicznej), audyty i nadzory podatkowe, ceny transferowe, obsługa sądowych postępowań podatkowych, wykonywanie ekspertyz sądowych, pomoc prawna w rozstrzyganiu sporów, podatki międzynarodowe, sprawozdawczość podatkowa oraz dotacje z UE i ulgi inwestycyjne.

Nasi doradcy posiadają wiedzę na poziomie eksperckim i są w stanie zapewnić Państwu w pełni profesjonalną i solidną obsługę każdego typu zlecenia. Nasze biuro rachunkowe śledzi na bieżąco zmiany w prawie podatkowym i doradza najlepsze z możliwych rozwiązań dla Twojej działalności.

Chcesz się przekonać? Umów się na rozmowę z naszym doradcą i przekonaj się sam, czy zaproponowane rozwiązania, będą odpowiadać Twojej wizji firmy. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych