WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Doradztwo rachunkowe 

Planując otworzenie działalności gospodarczej, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników, z których najważniejszy dotyczy polityki rachunkowości naszej firmie.  Dlaczego to jest aż tak ważne?  Odpowiedź nasuwa się sama: od tego jaki kierunek drogi obierzemy, i w jaki sposób będziemy gospodarować środkami finansowymi, zależy gdzie dojdziemy i w jakim czasie uda nam się osiągnąć zamierzone cele. Aby z dużym prawdopodobieństwem ocenić te sytuacje,  rozsądnym wyjściem jest skorzystanie z porad specjalistów w dziedzinie prawa podatkowego i rachunkowości.

Biuro rachunkowe Kraków oferuje Państwu najwyższej jakości doradztwo rachunkowe, świadczone przez zespół księgowych, posiadających Certyfikaty MF. Ponadto są to osoby posiadające duże doświadczenie w wieloletniej, stałej obsłudze firm z rozmaitych sektorów biznesu krajowego i zagranicznego. Doradcy rachunkowi potrafią dobrać najbardziej optymalne rozwiązania zarówno dla przedsiębiorców, którzy dopiero wkraczają w świat biznesu, jak i osób, które już od dawna prowadzą działalność gospodarczą i aktualnie borykają się z problemami finansowymi.

Nasze doradztwo rachunkowe potrafi podpowiedzieć dobre rozwiązania, które łatwo można wdrożyć, by zapewnić firmie stabilny „grunt pod nogami”. Jedną z usług, która cieszy się największym uznaniem naszych Klientów jest  pomoc i wsparcie merytoryczne na etapie rejestracji spółki z o.o. od podstaw. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę i duże doświadczenie, którym chętnie się podzielą z nowicjuszami w świecie biznesu. Udzielą wskazówek jak wypełnić rozmaite formularze i wnioski potrzebne do poprawnego przeprowadzenia procesu rejestracji firmy.  

Zdajemy sobie sprawę z tego, że również bardziej doświadczeni biznesmeni też czasem potrzebują konsultacji, by upewnić się co do powziętych planów i decyzji. Dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości warto istotne kwestie przedyskutować ze specjalistami od danego tematu.

Nasi doradcy księgowi są do Państwa dyspozycji pod dowolnie wybranym komunikatorem- Skype, GG lub tradycyjnie e-mail  fax i telefonicznie. Masz problem? Nie męcz się sam, zadzwoń do nas. Wspólnie go rozwiążemy.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych