WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

E-biuro rachunkowe 

Każda, nawet najmniejsza spółka, powinna być prowadzona w profesjonalny sposób. Jeśli nie decydujesz się na wewnętrzną  księgowość- co jest zrozumiałe ze względów ekonomicznych- warto zainwestować w rzetelną firmę księgową, która posiada duże doświadczenie w obsłudze różnych firm i stali Klienci mogą potwierdzić jakość wykonywanych przez nią usług. Obok tradycyjnej księgowości, coraz liczniej powstają e-biura, które są jej pełnowartościowym odpowiednikiem.

Kto wybiera mobilny sposób prowadzenia firmy? Otóż, są to nie tylko młodzi, nastawieni na prężny rozwój biznesmeni, wielu naszych klientów to osoby, które od dawna prowadzą firmy i chcą  odświeżyć Swój wizerunek oraz dostosować się do aktualnych trendów w prowadzeniu biznesu. Nigdy nie jest za późno na wprowadzenie zmian, dlatego nasi doradcy chętnie wyjaśniają, jakie są możliwości, by ekonomicznie i efektywnie zarządzać finansami w firmie.

Biuro rachunkowe Kraków to zespół doświadczonych, certyfikowanych doradców i księgowych, którzy każdego dnia mierzą się z trudnymi sytuacjami Swoich klientów i zawsze umieją odnaleźć „światełko w tunelu”. Tradycja kontra nowoczesność? U nas te dwa pojęcia wzajemnie się uzupełniają. E-biuro rachunkowe jest dobrą metodą prowadzenia firmy w oszczędny i w pełni kontrolowany sposób.

W naszym biurze rachunkowym uruchomiliśmy wirtualne usługi administracyjne, księgowe i doradcze, dzięki którym rozszerzają się możliwości zarządzania firmą, przebywając w dowolnie wybranym miejscu- w kraju i za granicą.  Jak to możliwe? Na to pytanie może odpowiedzieć nasz wirtualny sekretariat, w którym zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, kompleksowo obsługujących firmy. Można im swobodnie delegować najbardziej uciążliwe i czasochłonne zadania, na które dajemy całkowitą gwarancję rzetelności i terminowego wykonania.

Ponadto Wirtualne Biuro Kraków udostępnia niezwykle reprezentacyjny adres dla firmy, który może służyć do prowadzenia korespondencji z klientami i wszelkich działań promocyjnych i identyfikacyjnych  (na ulotkach, pieczątkach, wizytówkach). Poza tym e-biuro rachunkowe to oferta księgowości online, która jest dostosowana do potrzeb i wymagań współczesnego przedsiębiorcy.

Dowiedz się czym jest e-biuro rachunkowe, jak założyć spółkę z o.o. i prowadzić księgowość w przedsiębiorstwie - kontakt z naszym biurem rachunkowym jest bardzo prosty: Skype, telefon, GG, faks, email.  

 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych