WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Ewidencja księgowa 

Biuro rachunkowe na Rynku Głównym w Krakowie cieszy się dużą renomą w branży ogólnopolskich usług finansowych. Prężnie się rozwijamy i z każdym rokiem zyskujemy coraz więcej Klientów, zainteresowanych kompleksową obsługą księgowo-prawną firmy w oparciu o najnowsze systemy zabezpieczeń informatycznych.

Nasze biuro rachunkowe oferuje pełen zakres usług, do którego należy: ewidencja księgowa, rozliczenia ZUS-u, sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych, pomoc w rejestracji i przekształceniu spółki, księgowość internetowa, ryczałt ewidencjonowany i inne. Jesteśmy doskonale zorganizowaną kancelarią podatkową, w której delegowany księgowy sprawuje pieczę nad całością powierzonych zleceń i to z nim ustalają Państwo najbardziej wygodną formę kontaktu- osobiście, telefonicznie, przez Skype, GG lub e-mail.

Dbamy o właściwy obieg informacji, dlatego na bieżąco są Państwo informowani o  wszystkich rozliczeniach- np. bezpłatnie za pomocą e-maila, skanujemy wszystkie faktury, tak by żadne pilne tematy, w natłoku różnych spraw, nie uszły Państwa uwadze. Biuro rachunkowe Kraków wdrożyło także łatwy w obsłudze program do przesyłania faktur VAT, w którym, bez najmniejszego problemu, mogą Państwo  rozliczać się ze swoimi klientami i generować automatycznie do naszego działu dokumenty. Dbamy o to, by ewidencja księgowa była prowadzona solidnie, z zachowaniem wszelkich procedur i ustalonych terminów. Jednym z mocnych filarów naszej działalności jest bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas operacji, dlatego nasze biuro rachunkowe  wykupiło ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Zainwestowaliśmy także w specjalistyczną kadrę certyfikowanych księgowych i rewidentów, którzy dają pełną gwarancję solidnego i terminowego wykonania każdej usługi. Podobnie jak Państwu, nam także zależy na sprawnej organizacji zleceń, dlatego też na samym początku współpracy z Państwem ustalamy wygodną dla obu stron strategię działania. Nasze biuro rachunkowe zawsze kieruje się dobrze pojętym interesem naszych Klientów i działamy zgodnie z obowiązującymi przepisy prawa podatkowego. Doradzamy Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań w kierunku zoptymalizowania podatku i ustalenia ekonomicznej polityki rachunkowości firmy.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby i oczekiwania, wciąż wdrażamy nowe rozwiązania biznesowe i śledzimy zmieniające się trendy na rynku finansowym. Wybór dobrego biura rachunkowego to – w opinii naszych Klientów – więcej niż połowa sukcesu.

Chcesz się przekonać, czy mają rację? Biuro rachunkowe Kraków stoi otworem przed nowymi Klientami, dla których przygotowaliśmy specjalne pakiety z dodatkowymi usługami - bezpłatny bilans roczny, porady prawne i 2 miesiące księgowości gratis. Zapraszamy!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych