WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Firma księgowa 

Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w samym sercu Krakowa - na Rynku Głównym 28. Jesteśmy sprawną i doskonale zorganizowaną kancelaria podatkową, która obsługuje różne podmioty gospodarcze: spółki kapitałowe, sp. cywilne, fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie mieszkaniowe, jednoosobowe działalności gospodarcze i inne).

Nasza firma księgowa przestrzega jasnych i przejrzystych zasad współpracy ze zleceniodawcami: Państwo powierzają nam prowadzenie księgowości Swojej firmy, a my dokładamy wszelkich starań, by była ona zarządzana w sposób ekonomiczny i przynosiła korzyści w postaci optymalizacji podatkowej. Podejmujemy się różnych zdań; począwszy od pomocy w zakładaniu firmy w urzędzie, poprzez prowadzenie pełnej księgowości wraz w obsługą kadrowo-płacową, a skończywszy na profesjonalnym doradztwie podatkowym i gospodarczym.

Pomagamy także w wyprowadzeniu zaległości firmy, w przekształceniu spółki i porządkowaniu dokumentacji finansowej. Biuro rachunkowe Kraków to firma księgowa, która ma w pełni bezpieczną obsługę, w oparciu o profesjonalną wiedzę naszych specjalistów w zakresu prawa, ekonomii i rachunkowości.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, dlatego mogą nam Państwo z całkowitym spokojem powierzyć finanse Swojej firmy. Nasi certyfikowani księgowi, legitymujący się dyplomami Ministra Finansów, to sprawdzeni ludzie o dużym doświadczeniu zawodowym i doskonałych zdolnościach analitycznych, które potrafią efektywnie wykorzystać w praktycznym działaniu.

Oferta naszego biura rachunkowego obejmuje zarówno  pełną księgowość dedykowaną firmom o rozbudowanej strukturze organizacyjnej, jak również uproszczoną, z której najczęściej korzystają mniejsze podmioty gospodarcze. Z myślą o jednoosobowych, mobilnych przedsiębiorcach, zakupiliśmy łatwe w obsłudze, intuicyjne programy do księgowania faktur.

Korzystając z księgowości online, mogą Państwo o dowolnej porze, zupełnie bezpłatnie, przesyłać do nas swoje rozliczenia z kontrahentami. Dedykowany księgowy, z którym można na bieżąco się kontaktować za pomocą nowoczesnych form komunikacji (Skype, telefon, GG, e-mail), chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

Biuro rachunkowe Kraków nie zamyka się również na tradycyjne formy komunikacji z Klientami, zawsze mogą do nas Państwo przyjechać (biuro mieści się w doskonale skomunikowanej części Krakowa, z dostępem do bezpłatnego parkingu) i w wygodnym, eleganckim lokalu porozmawiać na interesujące Państwa zagadnienia. Nasze biuro rachunkowe to przede wszystkim funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania biznesowe, z których korzysta już wielu naszych Klientów. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych