WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Firmy księgowe 

Każdy przedsiębiorca, który zaczyna prowadzić działalność na rynku, poszukuje profesjonalnej i rzetelnej pomocy w zakresie księgowości. Dostępne na rynku firmy księgowe oferują szeroką paletę usług rachunkowych, jednak nie zawsze spełniają one Państwa oczekiwania. Z rozmów z naszymi Klientami wiemy, iż brane są pod uwagę najważniejsze czynniki, takie jak: wysokie kwalifikacje i doświadczenie personelu księgowego, pozytywne rekomendacje od Klientów, oferta dostosowana do potrzeb danej firmy oraz przystępna cena.

Nasze biuro rachunkowe jest w stanie spełnić te wymogi i, po uprzedniej analizie stanu finansów w przedsiębiorstwie, dostosować odpowiednią ofertę współpracy. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze księgowo-prawnej i kadrowej przedsiębiorstw, należących do różnych sektorów gospodarczych. Posiadamy rozległe, wieloletnie doświadczenie w szerokim zakresie usług, dzięki czemu, możemy zaproponować Państwu efektywną politykę rachunkowości firmy, która zaprocentuje w niedalekiej przyszłości wymiernymi korzyściami. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem kompleksowej księgowości (w tym m.in. księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, deklaracje podatkowe, ewidencja VAT, ryczałt, sprawozdania finansowe), rozliczeniami kadrowo-płacowymi, audytem oraz doradztwem finansowym i prawnym.

Wszyscy zatrudnieni w naszej kancelarii podatkowej biegli księgowi posiadają udokumentowane kwalifikacje (Certyfikaty Ministra Finansów), poparte sukcesami zawodowymi  i doświadczeniem. Ponadto charakteryzuje ich proklienckie nastawienie, także nie muszą się Państwo bać rozmów na trudne, niewygodne tematy. W miarę możliwości postaramy się pomóc i znaleźć optymalne dla Państwa wyjście. Biuro rachunkowe Kraków tworzy stały, odpowiednio dobrany, zespół specjalistów, którzy są nastawieni na innowacyjne formy komunikacji z Klientami.

Prężnie rozwijającym się działem w naszym biurze rachunkowym jest outsourcing księgowy, który wyróżnia nas na rynku usług finansowych, dzięki wdrożeniu prostych w obsłudze i odpowiednio zabezpieczonych, programów księgowych. Firmy księgowe prześcigają się w nowoczesnych rozwiązaniach, dotyczących mobilnego prowadzenia księgowości, jednak nie zawsze są one odpowiednio dobrane i skonfigurowane. Nasza księgowość online ma intuicyjny program do rozliczania faktur, w którym automatycznie mogą Państwo przesyłać dokumanty do naszego działu rachunkowego.

Ponadto dbamy o łatwa komunikacje z naszym personelem, dlatego wszyscy księgowi, rewidenci i doradcy są dostępni pod telefonem oraz wirtualnie-  mailowo, przez Skype i GG. W razie potrzeby, można również umówić się z nimi na spotkanie bezpośrednie w siedzibie naszej firmy lub nasz pracownik może dojechać do Państwa.

Jeśli stoisz przed koniecznością przygotowania dokumentów do urzędu, nie czujesz się mocny w załatwianiu wszystkich niezbędnych procedur i obawiasz się  ewentualnych błędów, zgłoś się do nas! Nasze biuro rachunkowe ma dużą wprawę w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji i chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych