WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Firmy rachunkowe 

Firmy rachunkowe oferują doradztwo podatkowe, księgowe i administracyjne świadczone przez fachowców, pracujących w branży już od kilkunastu lat.

Biuro rachunkowe Kraków stawia na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta. Bywa tak, że ceny usług księgowych są ustalone „ z góry”, bez możliwości negocjowania warunków. My wspólnie ze zleceniodawcą ustalamy warunki umowy tak, by odpowiadała obu stronom i przynosiła wymierne korzyści. Określamy cele do zrealizowania łącznie z terminem, w którym mają być przeprowadzone. Nasi księgowi biorą pełną odpowiedzialność za prawidłowe przeprowadzenie wszystkich procesów księgowych objętych zleceniem.

Ponadto nasze buro rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, co daje duży komfort współpracy biznesowej. Obsługujemy zarówno doświadczonych biznesmenów, jak i młodych przedsiębiorców, którzy dopiero planują założenie własnej firmy.

Ofertą naszego biura, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest Wirtualne Biuro Kraków, zlokalizowane przy Rynku Głównym- w sercu miasta. W ramach tej usługi biuro rachunkowe zajmuje się pełną obsługą księgową oraz administracyjno-kadrową firmy, jak również udostępnia odpowiednio skonfigurowane i zabezpieczone programy do wystawiania faktur. Na bieżąco Klient ma podgląd przez Pulpit Managera do działu księgowości, by mógł do każdej porze dnia i nocy śledzić Swoje rozliczenia. W dzisiejszych czasach popularność na zakładanie własnej działalności gospodarczej stale wzrasta, jednak wiele początkujących przedsiębiorców boryka się z trudnościami dotyczącymi prawidłowego przeprowadzenia procedury rejestracyjnej.

Biuro rachunkowe kieruje całym procesem rejestracji spółki z o.o. oraz innych typów działalności gospodarczej od początku do końca, co pozwala na uniknięcie błędów, nieraz bardzo kosztownych. Oprócz tego nasi pracownicy, dzięki sporym umiejętnościom praktycznym i wieloletniemu doświadczeniu, odpowiedzą na wszystkie postawione pytania, doradzą, pomogą wypełnić niezbędne dokumenty rejestracyjne.

Z kolei usługi świadczone dla osób, które już prowadzą własne przedsiębiorstwo, mają na celu usprawnienie zarządzania polityka finansową w firmie oraz optymalizację podatkową. Pomagamy restrukturyzować firmy, tak by w szybkim czasie „stanęła na nogi” i dzięki wprowadzonym zmianom mogła zdobyć lepszą pozycję na rynku. Firmy rachunkowe oferują różne usługi, aby dobrze wybrać, należy zorientować się, czy odpowiadają one obranej ścieżce rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

Chętnie skonfrontujemy z Tobą naszą ofertę i „uszyjemy na miarę” Twoich potrzeb odpowiedni pakiet usług. Jesteśmy przyjaznym biurem rachunkowym, do którego klient ma łatwy dostęp, kontaktując się: telefonicznie, mailowo lub poprzez dostępne komunikatory. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych