WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Główny księgowy Kraków 

Główny księgowy Kraków to osoba posiadająca wysokie kompetencje zawodowe i doświadczenie, które uprawia go do wzięcia pełnej odpowiedzialności za całość rozliczeń w firmie.

Nasze biuro rachunkowe to kompleksowa obsługa finansowa, administracyjna i kadrowa- zarówno początkującego przedsiębiorcy, jak i doświadczonego biznesmena, który widzi konieczność dokonania zmian w firmie. Zanim zaproponujemy Państwu którąś z naszych usług, doradcy i księgowi zawsze dokonują obszernej analizy stanu obecnych finansów w firmie i wdrażają środki zaradcze, które usprawniają działanie przedsiębiorstwa.

Naszym „czarnym koniem” pośród wielu proponowanych usług jest Wirtualne Biuro Kraków. Decydując się na tę ofertę, otrzymujesz prestiżowy adres na Rynku Głównym wraz z kompleksową obsługą firmy obejmującą kadry, administrację, księgowość oraz doradztwo gospodarcze. Ponadto nasze biuro rachunkowe udostępnia Klientom online podgląd księgowości, prowadzonej w ich firmie (tzw. Pulpit Menadżera) oraz program wystawiający faktury.

Zakładanie firmy to proces składający się z wielu etapów, a więc łatwo jest się „potknąć”. Dlatego też, jeżeli jesteś początkującym przedsiębiorcą, warto zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy fachowców. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej i chętnie podzielą się swoją praktyczną wiedzą w kwestii związanej z wypełnieniem wszelkich formularzy i wniosków. Nasze biuro rachunkowe sprawi, że rejestracja Twojej spółki z o.o. przejdzie łatwo i bezstresowo.

Ponadto świadczymy usługi także dla firm, biorących pod uwagę restrukturyzację działalności. Główny księgowy Kraków oraz doradcy podatkowi to osoby najbardziej kompletne w sprawach związanych z prowadzeniem rachunkowości i dokonywaniem istotnych zmian w sposobie funkcjonowania spółek. Warto skorzystać z ich fachowej wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

Zajmuj się rozwijaniem Swojej firmy, nawiązywaniem wartościowych kontaktów biznesowych, a Twój Główny księgowy Kraków przejmie stery związane z prowadzeniem księgowości (pełnej lub uproszczonej).

Chcesz uzgodnić szczegóły? Zapraszamy do naszego biura na rynku Głównym lub- jak wolisz- do kontaktu za pomocą Skype, GG, e-mail i telefonicznie.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych