WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Ile kosztuje biuro rachunkowe 

Działalność gospodarcza to przede wszystkim profesjonalizm, obszerna wiedza specjalistyczna, oparta o wieloletnie doświadczenie zawodowe, jak również sprawne zarządzanie firmą. Wybierając biuro księgowe, kierujemy się przede wszystkimi takimi kryteriami jak profesjonalizm, wysoka jakość obsługi Klienta, co i ile kosztuje. Biuro rachunkowe Kraków stawia na każdorazowe badanie sytuacji Klienta, unikając szablonowego podejścia, oferując atrakcyjne, konkurencyjne ceny.

Dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo – to takie, które ma stabilną pozycję na rynku i komfort prowadzenia działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe świadczy usługi o najwyższym standardzie, a wszystko to dzięki doświadczonym księgowym, certyfikowanym przez Ministra Finansów.

Nasi pracownicy, kierując się rozległą wiedzą w zakresie księgowości i prawa gospodarczego, zajmują się rejestracją firm, restrukturyzacją, prowadzeniem Ksiąg Handlowych i uproszczonej księgowości. Pomoc biegłych księgowych i doradców jest niezwykle istotna, przy prawidłowej rejestracji firmy, gdyż każda pomyłka wiąże się z kosztami oraz odwleka w czasie rozpoczęcie działalności.

Dla przedsiębiorców, zarządzających już od jakiegoś czasu własną firmą, biuro rachunkowe oferuje usługi, polegające na przejęciu niektórych obowiązków. W sytuacji, gdy Klient nie może dostarczyć nam niezbędnej dokumentacji, wystarczy zawiadomić naszego pracownika, a on odbierze je z siedziby jego firmy. Dzięki usłudze Wirtualne Biuro Kraków Twoja firma zyskuje renomę i prestiż. Ma bowiem możliwość rejestracji spółki  w najbardziej atrakcyjnej lokalizacji Krakowa – na Rynku Główny 28. Oprócz tego biuro rachunkowe przejmuje pełną obsługę firmy (księgową, kadrową i administracyjną) oraz udostępnia program do automatycznego generowania faktur oraz Pulpit Menadżera, dzięki któremu mają Państwo stały podgląd do księgowości on-line Swojej firmy.

Poznaj szczegóły oferty Wirtualne Biuro Kraków i dowiedz się ile kosztuje biuro rachunkowe. Nawiąż współpracę z nami – kontakt: faks, telefon, GG, Skype, email.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych