WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Internetowe biuro rachunkowe 

Dla Klientów poszukujących elastycznych form współpracy biznesowych w zakresie prowadzenia księgowości firmy, internetowe biuro rachunkowe przygotowało specjalną propozycję.

Profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu pełnej księgowości i doradztwa gospodarczego świadczymy dla Państwa do kilku lat. Zgłaszają się do nas Klienci znajdujący się w różnej kondycji finansowej i niezależnie od tego, czy firma dopiero zaczyna przygodę na rynku, czy jest już od dawna na rynku, nasz wykwalifikowany personel złożony z: certyfikowanych księgowych, radców prawnych, biegłych rewidentów, jest w stanie zapewnić Państwu w pełni solidną i dobrą jakościowo obsługę. Lubimy wyzwania i chętnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem, jakie zdobyliśmy prowadząc firmy z różnych branż.

Nasze internetowe biuro rachunkowe ma wypracowane konkretne metody działania, które się sprawdzają i przynoszą konkretne profity w postaci optymalizacji podatkowej. Jeśli zmagają się Państwo ze stale rosnącymi kosztami prowadzenia działalności, nasi doradcy chętnie dokonają analizy w tym zakresie i zaproponują Państwu konkretne działania.

Duża część stałych Klientów, to osoby zapracowane, dla których najlepszą formą współpracy z nami jest droga wirtualna, dlatego też uruchomiliśmy internetowe biuro rachunkowe, gdzie mają Państwo do dyspozycji intuicyjny program do fakturowania, w którym można automatycznie przesyłać do nas rozliczenia VAT. Program jest przez nas specjalnie zabezpieczony za pomocą najnowszych technologii informatycznych, dzięki którym poufność wszystkich informacji jest zachowana. Internetowe biuro rachunkowe preferuje również wirtualne formy kontaktu z Państwem – poprzez e-mail, Skype, telefon, GG.

Nie zamykamy się także na tradycyjne spotkania – nasi księgowi i doradcy są do Państwa dyspozycji w ustalonych terminach. Służymy także pomocą przy rejestracji firmy na rynku. Nasze internetowe biuro rachunkowe przygotowuje pełną dokumentację rejestrową i w razie potrzeby zapewniamy także prawną reprezentację.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości, chętnie je omówimy.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych