WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Koszt biura rachunkowego 

Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga sprawnego zarządzania i specjalistycznej wiedzy. Biuro rachunkowe Kraków zapewnia maksymalny komfort kierowania własną działalnością gospodarczą. Nasze usługi kierujemy zarówno do profesjonalnych i doświadczonych przedsiębiorców, jak i młodych osób, które dopiero rozważają założenie własnej firmy.

Wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie naszych księgowych pozwala przejąć część Twoich obowiązków firmowych, aby nieco ułatwić Ci jej prowadzenie. Biuro rachunkowe stosuje nieszablonowe podejście do Klientów, sporządzając oferty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i sytuacji.

Zakładanie firmy jest związane z wieloma formalnościami, które wymagają praktycznej i gruntownej wiedzy. Młody przedsiębiorca nieraz ma wątpliwości co powinien zrobić, a niestety każdy błąd w przyszłości może go sporo kosztować. Biuro rachunkowe nadzoruje cały proces rejestracji spółki, udzielając przy tym wskazówek jak prawidłowo wypełnić wszelkie formularze. Z kolei osobie prowadzącej własną działalność gospodarczą nieustannie brakuje czasu na wykonanie wszystkich obowiązków.

Nasi pracownicy oferują Ci swoją pomoc: korespondencja i reprezentacja przed takimi organami, jak ZUS i US, odbiór niezbędnych dokumentów z Twojej firmy – jedyne, co musisz zrobić, zawiadomić nas wcześniej.

Chciałbyś założyć e-biuro i zastanawiasz się jaki jest koszt biura rachunkowego online? Mamy dla Ciebie niezwykle atrakcyjną propozycję! Wirtualne Biuro Kraków – to jedyna w swoim rodzaju usługa, gwarantująca adres siedziby Twojego przedsiębiorstwa w samym sercu Krakowa, a poza tym zapewniamy obsługę księgową i administracyjną oraz dostęp do dodatkowych programów – rozliczających faktury VAT oraz do Pulpitu Menedżera, dzięki któremu masz podgląd księgowości online.

Poznaj szczegóły przebiegu rejestracji spółki w Polsce, dowiedz się jaki jest koszt biura rachunkowego online. Napisz lub zadzwoń: email, telefon, Skype, GG lub faks.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych