WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Kraków biuro rachunkowe 

W samym centrum małopolskiego biznesu mieści się nasze biuro rachunkowe, gdzie Klienci z kraju i z zagranicy poszukują zaufanej obsługi podatkowej. Sporym zainteresowaniem, jeśli chodzi o poszukiwanie outsourcingowej firmy księgowej, cieszy się Kraków.

Biuro rachunkowe stawia sobie za cel profesjonalną i przyjazną obsługę Klientów w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa gospodarczego. Mamy duże doświadczenie we współpracy z różnego typu podmiotami z wielu branż, stąd jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej optymalne, sprawdzone w praktyce, ścieżki rozwoju firmy. Nasze biuro rachunkowe zatrudnia wyłącznie certyfikowanych księgowych, doradców i rewidentów, którzy posiadają wysokie kompetencje zawodowe i doświadczenie we współpracy z różnymi sektorami biznesu.

Oferta naszej kancelarii podatkowej jest dostosowana do potrzeb konkretnego Klienta, który może liczyć na: prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencję ryczałtową, sporządzenie deklaracji podatkowych, pomoc w założeniu spółki, analitykę finansową, audyt, a także doradztwo prawne i gospodarcze. W naszej opinii, że tylko sprawna, bezpieczna i dostępna księgowość jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Biuro rachunkowe Kraków ma przejrzyste zasady dostosowane do aktywnej współpracy z Państwem. Dlatego też stworzyliśmy system księgowości online z automatycznym programem do obsługi faktur, który w dużej mierze usprawnia i przyspiesza procesy rozliczeniowe. W dodatku mają Państwo całodobowo możliwość wglądu  w księgowość poprzez Pulpit Managera. Biuro rachunkowe w razie potrzeby może również reprezentować Państwa firmę przed Urzędem Skarbowym lub ZUS-em, co odciąża Klientów od konieczności znajomości przepisów i procedur związanych z prowadzeniem firmy. Również przy zakładaniu działalności firmy często napotykają Państwo na trudności formalne i merytoryczne, które mogą kosztować wiele czasu i nerwów.

Nasi doradcy pomogą załatwić wszystkie niezbędne czynności w sposób prawidłowy i bezpieczny. Ponadto Klienci zdecydowani na współpracę z nami otrzymują w pakiecie usługi gratisowe, do których należą m.in. 2 miesiące księgowości, porady prawne dla firmy i rodziny.

Jeśli poszukują Państwo dobrego adresu korespondencyjnego dla firmy, lokalizacja na Rynku Głównym to strzał w dziesiątkę! Ze względów prestiżowych wiele firm na siedzibę działalności wybiera właśnie Kraków. Biuro rachunkowe na Rynku to idealna promocja image firmy, jeśli tylko zdecydujesz się zarejestrować swoją działalność pod tym adresem. Zyskujesz także przyjazny Urząd Skarbowy, który będzie sprawował kontrolę nad finansami w Twoim przedsiębiorstwie.

Trzymamy kciuki za dobre wybory i stabilną przyszłość Twojego biznesu! 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych