WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowa Kraków 

Jesteś na etapie poszukiwania dobrej, rekomendowanej księgowej w Krakowie, której można powierzyć prowadzenie finansów Swojej firmy? Nie wiesz, którą ofertę wybrać spośród wielu podobnych propozycji? Zapraszamy na rekonesans po naszym biurze rachunkowym, gdzie, niezależnie do sektora działalności, każdy przedsiębiorąca znajdzie dobre dla siebie rozwiązanie biznesowe.

Biuro rachunkowe Kraków zatrudnia wyłącznie specjalistów z zakresu: pełnej księgowości, kadr i płac, prawa pracy oraz doradztwa finansowego i prawnego. Dedykowana księgowa Kraków to propozycja dla przedsiębiorców, którzy cenią najwyższą jakość usług w oparciu o rzetelną wiedzę i  wieloletnie doświadczenie zawodowe. Mając na uwadze bezpieczeństwo realizowanych operacji finansowych, zadbaliśmy o ubezpieczanie od odpowiedzialności cywilnej naszego biura oraz weryfikację wiedzy i umiejętności pracowników, potwierdzoną Certyfikatami Ministra Finansów. Takie udokumentowane kwalifikacje, którymi legitymuje się księgowa Kraków, są dla nas bardzo ważne, ponieważ stawiamy na wysokie kompetencje naszego personelu. Wiemy bowiem, iż tylko odpowiednio wyszkoleni specjaliści, posiadający duże doświadczenie i aktualną wiedzę, mogą zagwarantować Państwu obsługę finansowo-prawna na odpowiednim poziomie. Nasze biuro rachunkowe oferuje przejrzyste zasady współpracy, której formę wybiera zleceniodawca.

Firmy zainteresowane elastycznymi sposobami działania, mogą skorzystać z nowoczesnych, w pełni zabezpieczonych programów księgowych, do których mają całodobowo dostęp. Księgowość online z bezpłatnym programem do fakturowania doskonale się sprawdza w przypadku przedsiębiorców preferujących mobilność. Dla nich również jest możliwość doboru odpowiedniej dla siebie metody kontaktu z nami- osobiście, mailowo, telefonicznie lub poprzez komunikatory. W godzinach pracy księgowa Kraków jest do Państwa dyspozycji i awaryjnie również poza ustalonym czasem pracy można liczyć na jej pomoc.

Rozumiemy Państwa potrzebę prywatności, stąd biuro rachunkowe Kraków wychodzi z propozycją udostępnienia wirtualnego adresu w Rynku Głównym, który może posłużyć również jak adres do korespondencji. Jeśli mają Państwo Klientów zagranicznych, również oferujemy wielojęzyczną obsługę księgową, kadrową i prawną, którą zajmą się doświadczeni, kompetentni pracownicy, znający przepisy podatkowe w wybranych krajach. Naszym znakiem rozpoznawczym jest rzetelność, przyjazne nastawienie do każdego Klienta i pełne zaangażowanie.

Gwarantujemy zachowanie poufności danych Państwa firmy. Nasze biuro rachunkowe tworzą specjaliści o wysokich standardach zawodowych i etycznych. Mogą nam Państwo zaufać!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych