WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowa 

Wielu przedsiębiorców poszukuje zaufanego i rzetelnego biura księgowego i czasem trudno jest wybrać optymalną , dostosowaną do swojego profilu działalności, ofertę.

Biuro rachunkowe Kraków ma ugruntowaną pozycję na rynku i dzięki współpracy z wieloma podmiotami gospodarczymi i zdobytemu przez lata doświadczeniu, możemy zapewnić naszym Klientom korzystne rozwiązania dotyczące prowadzenia finansów firmy. Mogą się Państwo do nas zwracać z różnymi sprawami z zakresu prawa, administracji i rachunkowości. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w: prowadzeniu ksiąg rachunkowych i handlowych, ewidencji ryczałtu, obsłudze kadrowo-płacowej, audycie, controllingu oraz doradztwie gospodarczym i finansowym.

Mogą nam Państwo również powierzyć uporządkowanie dokumentacji firmowej czy wyprowadzenie zaległości finansowych. W ramach zlecenia, dedykowana księgowa zapewnia rzetelną i bezpieczną obsługę rachunkową. Nasze biuro rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.

Na pierwszym miejscu stawiamy komfort i bezpieczeństwo Klientów, stąd inwestycja w zaawansowane, nowoczesne systemy technologii informatycznej, które gwarantują całkowitą poufność Państwa danych. Za pomocą prostego w obsłudze programu do fakturowania, można rozliczać się ze swoimi Klientami i automatycznie generować rozliczenia do naszego działu rachunkowego. W ten sposób znacząco skrócone zostają procesy księgowe.

Zdejmujemy także z Państwa barków ciężar związany z organizacją obiegu dokumentów i pracami administracyjnymi. Mamy świadomości, że w dzisiejszych czasach liczy się dobra organizacja i sprawne działanie, dlatego sami Państwo mogą dokonać wyboru, jeśli chodzi o formę współpracy z nami: osobistą, telefoniczną, e-mailową, fax oraz poprzez komunikatory (GG, Skype). W godzinach pracy i w sytuacjach losowych, poza tym czasem, mogą Państwo umawiać się z nami na po odbiór dokumentów czy załatwienie innej sprawy. W razie potrzeby księgowa może przyjechać do Państwa firmy, aby nie musieli Państwo odchodzić od ważnych spraw. Rozumiemy także potrzebę Państwa prywatności i w razie potrzeby możemy udostępnić adres korespondencyjny wraz z dedykowanym numerem telefonu w centrum, tak aby Klienci, którzy działają w domu, mogli pozostać anonimowi.

Ponadto zakup wirtualnego adresu firmy z siedzibą na Rynku Głównym 28 podlega pod przyjazdy Urząd Skarbowy, co daje duże ułatwienie w zakresie załatwienia spraw administracyjnych. Biuro rachunkowe Kraków to rzetelna firma z tradycjami, która żadnego Klienta nie pozostawia w potrzebie. Nasza zaufana księgowa aktywnie towarzyszy Państwu na wyboistej drodze do sukcesu. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych