WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowe 

Krakowskie biuro rachunkowe z powodzeniem realizuje kompleksowe usługi finansowo-prawne dla podmiotów z różnych sektorów biznesu w Polsce. Posiadamy duże doświadczenie i umiejętności w zakresie sprawnej i bezpiecznie prowadzonej księgowości.

Nasz zespół pracowników: biegłe, księgowe, rewidenci, doradcy finansowi i gospodarczy, działają w oparciu o obowiązujące przepisy podatkowe i ustawę o rachunkowości. Szczególną uwagę przywiązujemy do odpowiedniego prowadzenia dokumentacji księgowej, która stanowi źródło informacji o finansach w firmie. Dokumenty księgowe są w odpowiedni sposób przechowywane, tak aby w razie kontroli skarbowej wszystkie operacje finansowe były odpowiednio potwierdzone.  Dbają o to zatrudnione przez nas certyfikowane księgowe, które wyróżniają się skrupulatnym i analitycznym podejściem do swojej pracy. Znajomość zasad archiwizacji dokumentów księgowych i zapewnianie odpowiedniej ochrony danych to dla naszych księgowych sprawa priorytetowa. Prowadzimy dokumenty księgowe dla firm, które są zainteresowane prowadzeniem ksiąg handlowych (pełna księgowość) oraz dla przedsiębiorców, którzy wybrali uproszczone formy rozliczeń z fiskusem.

Osobnym sektorem naszej działalności jest księgowość internetowa, z której korzysta większość nowopowstałych firm. Księgowość online jest najwygodniejszy wyjściem dla osób działających mobilnie, ponieważ o dowolnej porze, przez całą dobę, mogą przesyłać do nas rozliczenia ze swoimi Klientami.

Biuro rachunkowe Kraków oferuje całkowicie bezpieczne systemy informatyczne, chroniące poufność Państwa danych. Podmioty gospodarcze, które dopiero będą podejmować decyzję o założeniu działalności, mogą skorzystać z doświadczenia naszych doradców, którzy w Państwa imieniu załatwią niezbędne formalności w urzędach. Ponadto mamy do udostępnienia wirtualny adres dla firm w elitarnym miejscu- przy krakowskim Rynku Głównym. Taki adres firmy może być używany do korespondencji z Klientami oraz w działaniach marketingowych. Dodatkowym atutem przemawiającym za takim rozwiązaniem jest podległość firmy pod przyjazny Urząd Skarbowy, co znacznie przyspiesza wszystkie formalności.

Biuro rachunkowe przygotowało rabaty dla przedsiębiorców, którzy myślą o stałej współpracy i poszukują zaufanych i niezawodnych księgowych. Bardziej szczegółowe informacje, znajdą Państwo pod odpowiednimi zakładkami na naszej stronie internetowej, zachęcamy do ich lektury! 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych