WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowi 

Nasze biuro rachunkowe z siedzibą na Rynku Głównym w Krakowie tworzy zespół profesjonalnych, otwartych na aktywną współpracę z Klientami, specjalistów z zakresu księgowości, kadr i płac, audytu oraz doradztwa prawnego i finansowego.

Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi z różnych obszarów i typów działalności. Wśród naszych stałych Klientów są zarówno firmy usługowo, produkcyjne, jak również  handlowe, dzięki czemu posiadamy szeroki ogląd na realia prowadzenia działalności gospodarczej i potrafimy znaleźć optymalne rozwiązania, zmierzające w kierunku redukcji kosztów i ustalenia korzystnej polityki rachunkowości dla przedsiębiorstw. W tym celu nasi księgowi i doradcy  wykonują, na życzenie Klienta, rozbudowane analizy i raporty finansowe, które umożliwiają w bliskiej perspektywie podejmowanie strategicznych decyzji na temat dalszego rozwoju firmy.

Biegli księgowi zatrudnieni w naszym biurze rachunkowym podejmują się prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości. W zależności od zakresu wybranych procesów rozliczeniowych, staramy się „skroić ofertę” na miarę każdego przedsiębiorcy. Priorytetem jest dla nas lojalność, bezpieczeństwo i rzetelność. Dlatego też firmy, które decydują się na współpracę z nami, mogą liczyć, na to, że dedykowani ich firmie księgowi będą sumiennie i z zachowaniem wszelkich procedur wykonywać zlecone im czynności.

Biuro rachunkowe w naszym wydaniu jest miejscem nowoczesnej i prężnie rozwijającej się księgowości, czego wizytówką jest kadra pracowników, którzy oprócz wysokich kwalifikacji zawodowych (potwierdzonych certyfikatami Ministra Finansów), poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w różnych specjalistycznych szkoleniach i branżowych konferencjach.

Bezpieczna i nowoczesna księgowość to nasze znaki rozpoznawcze na rynku usług finansowych. Dbamy, aby nie były to tylko hasła, lecz by niosły za sobą praktyczne i sprawdzone rozwiązania. Rachunkowość online z programem do automatycznego generowania faktur, 2 miesiące księgowości i bilans roczny gratis, bezpłatne porady prawne dla domu i firmy- to tylko nieliczne niespodzianki, które czekają na naszych nowych Klientów. Jeśli zdecydujesz się być jednym z nich, zyskasz lojalnego i wspierającego na każdym etapie działalności, księgowego, który będzie się identyfikował z Twoją firmą i  zadba o jej pozytywny rozwój na przyszłość. Zapraszamy do naszej kancelarii podatkowej!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych