WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość a rachunkowość 

Co Ty wiesz o księgowaniu? Z pewnością, jeśli prowadzisz Swoją firmę, masz podstawowe wiadomości na temat takich pojęć jak księgowość i rachunkowość, ale czy faktycznie, w praktyce umiesz rozróżnić te terminy? Księgowość a rachunkowość – te dwa różne pojęcia, które muszą ze sobą „współpracować”, aby firma funkcjonowała poprawnie. Księgowość jest jedynie częścią rachunkowości - to zapis wszystkich operacji finansowych w firmie. Rachunkowość, zaś obejmuje szerszą perspektywę, całościową wszystkich zdarzeń gospodarczych, jednak bez udziału księgowości nie mogłaby prawidłowo funkcjonować.

Nie będziemy jednak „zamęczać” Cię szczegółami na ten temat, są od tego fachowcy, którzy mają praktyczną wiedzę, czym jest księgowość a rachunkowość w firmie i jak odpowiednio poprowadzić te procesy. W naszym biurze rachunkowym pracują certyfikowani księgowi i doradcy, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rzetelnej, stale aktualizowanej wiedzy, zapewniają maksymalny komfort prowadzenia działalności gospodarczej.

Współpracujemy z firmami, którą są na różnych etapach funkcjonowania i zawsze staramy się znaleźć dobre rozwiązania, tak by byli Państwo zadowoleni i czerpali wymierne korzyści z naszej obsługi. Wiemy, że dla każdego właściciela firmy najważniejszy jest czas, który przeznacza na załatwienie najpilniejszych spraw w przedsiębiorstwie. Często tego czasu brakuje i wtedy „kuleją” istotne - z perspektywy rozwoju firmy- działania. Przedsiębiorca musi skupić się na zwykłych czynnościach administracyjnych i księgowych, zamiast rozwijać sieć kontaktów biznesowych.

Do naszego biura rachunkowego często zgłaszają się zabiegani właściciele firm z prośbą o wsparcie i przejęcie tych czynności, które pochłaniają najwięcej czasu i wymagają specjalistycznej wiedzy. Nierzadko chodzi o sprawy administracyjne takie jak np. pomoc w założeniu firmy, korespondencję z urzędami czy pomoc w wypełnieniu formularzy i wniosków. Spore trudności mają Państwo przy procesie zakładania spółek, gdzie nie jest trudno o omyłki i niedopatrzenia. Mogą one Państwa sporo kosztować i w znaczniej mierze opóźnić rozpoczęcie działalności. W związku z tym biuro rachunkowe Kraków pomaga młodym przedsiębiorcom zarejestrować spółkę z o.o. od A do Z, tak by zaoszczędzić Państwu stresujących sytuacji i zagłębiania się z przepisy prawne.

Zapraszamy do naszego biura rachunkowego na Rynku Głównym! Jeśli wygodniejszym sposobem kontaktu jest droga email, Skype, fax, GG lub telefon, dostosujemy się do Państwa i umówimy się na konsultacje on-line. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych