WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość cennik 

Biuro rachunkowe Kraków posiada stałą i sprawdzoną kadrę, wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy zdobyli duże doświadczenie u prowadzeniu księgowości, usług audytorskich i doradztwa dla wielu podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą. Nasze biuro rachunkowe może pochwalić się wieloma sukcesami na polu ustalania korzystnej polityki rachunkowości dla firm, co w znacznym stopniu ułatwiło podjęcie dobrych, strategicznych decyzji dalszego ich rozwoju.

Obszar działania naszego biura rachunkowego jest szeroki, zajmujemy się m.in. pełną i uproszczoną obsługą rachunkową każdego typu firm, doradztwem prawno-gospodarczym, sprawozdawczością i analityką finansową, outsourcingiem kadrowo-księgowym. Oferujemy tanie i kompleksowe pakiety dla firm, dostosowane do potrzeb i wymagań naszych Klientów. U nas cennik, księgowość ustala po dokładnej analizie zleconych czynności, z uwzględnieniem okresu trwania umowy. W przypadku stałej współpracy, mają Państwo zapewnione atrakcyjne pakiety startowe, wraz z dodatkowymi bezpłatnymi  usługami, do których należy m.in. 2 miesiące księgowości i wykonanie rocznego bilansu.

Oprócz standardowych czynności księgowych, nasze biuro rachunkowe zajmuje się również rejestracją firmy w urzędach, likwidacją i przekształceniem spółek, porządkowaniem dokumentacji finansowej oraz wyprowadzaniem zaległości. Nasz dynamiczny i kompetentny zespół lubi wyzwania, dlatego podejmie się każdego zadania, które wymaga dużych umiejętności analitycznych i wdrożenia odpowiednich rozwiązań na gruncie prawa podatkowego i gospodarczego. Bierzemy na siebie całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe przeprowadzenie wybranych procesów rachunkowych, czego gwarantem jest wysoka polisa OC naszego biura rachunkowego.

Ponadto nasze biuro rachunkowe ma dla nowopowstałych spółek bądź innych typów działalności, propozycję kompleksowych usług administracyjnych, prawnych i rachunkowych wirtualnego biura. Udostępniamy najbardziej atrakcyjny i cieszący się ogromną popularnością adres firmy na Rynku Głównym 28 (w pobliżu słynnej „Piwnicy pod Baranami”).

Nasze biuro rachunkowe, poza stałym gronem Klientów, stawia na aktywną współpracę z nowymi podmiotami, dlatego nasz cennik, księgowość każdorazowo dostosowuje do konkretnego zlecenia. Na każdego nowego Klienta czeka specjalny pakiet promocyjny na start. Osiągnij sukces przy pomocy naszych specjalistów!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych