WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość dla firm 

Na pomyślnie rozwijającą się firmę mają wpływ różne czynniki. Zarządzanie przedsiębiorstwem jest zadaniem, które pochłania wiele czasu i obejmuje obowiązki o niezwykle zróżnicowanym charakterze, a przecież nikt nie jest ekspertem we wszystkich dziedzinach.

Biuro rachunkowe Kraków to w głównej mierze świadczona na najwyższym poziomie księgowość dla firm. Wszystko to, dlatego że zatrudniamy najlepszych księgowych, których wiedza i znajomość  zagadnień ze swojej dziedziny oparta jest na wieloletnim doświadczeniu.

Nieważne czy jesteś dopiero początkującym przedsiębiorcą, czy już prowadzisz działalność od dawna, nasza kompleksową księgowość dla firm, może Cię zainteresować. Dla osób prowadzących już działalność gospodarczą ważny jest czas, dlatego biuro rachunkowe, przejmując część ważnych zadań, pomaga Ci go zaoszczędzić i zagospodarować w inny sposób. W imieniu Twojej firmy możemy prowadzić korespondencję z wieloma urzędami- np. z US czy ZUS-em, a także reprezentujemy Cię przed nimi.

Przedsiębiorca ma zazwyczaj zbyt wiele spraw na głowie i rzadko kiedy może dostarczyć niezbędne dokumenty do naszego biura, dlatego elastycznie dopasowujemy się do konkretnej sytuacji i w razie konieczności możemy odebrać dokumenty z biura klienta. Z kolei początkującym, młodym biznesmenom, doradzamy jak zarejestrować spółkę, by uniknąć wielu pułapek i sprawnie przejść przez wszystkie procedury rejestracyjne. Każdy sytuacja jest inna, a więc wszystkie oferty są dostosowane do potrzeb konkretnego Klienta.

Korzystając z naszej oferty Wirtualnego Biura Kraków, otrzymasz najbardziej prestiżowy adres w Krakowie – Rynek Główny, co niewątpliwie podniesie wiarygodność Twojej firmy. W ramach tej propozycji biuro rachunkowe zajmie się wszechstronną obsługą (księgowo-kadrową i prawną) przedsiębiorstwa, a także udostępni kilka udogodnień: program fakturujący oraz Pulpit Menadżera.

Chcesz uzgodnić szczegóły? Skontaktuj się z nami telefonicznie, przez Skype, GG, faks, email lub umów się na spotkanie bezpośrednie. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych