WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość firm 

Biuro rachunkowe Kraków działa wielozadaniowo i również na poziomie struktury organizacyjnej rozdzielamy zadania księgowe zgodnie z najwyższymi kompetencjami naszych pracowników. Księgowość firm jest prowadzona przez zespół biegłych księgowych, prawników i rewidentów, którzy sprawują pieczę nad prawidłowością wszystkich procesów. Istotną sprawą, od której rozpoczynamy współpracę, jest kompleksowa analiza zasobów przedsiębiorstwa i propozycja korzystnej- z perspektywy rozwoju firmy - strategii finansowej.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, profesjonalnie prowadzona księgowość firm, doradztwo gospodarcze- w przystępnej ofercie cenowej. Zajmujemy się obsługą dedykowaną zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak również doświadczonym biznesmenom, którzy chcą wprowadzić zmiany w zarządzaniu finansami Swojej firmy.

W obecnych czasach bardzo wiele firm wybiera mobilne sposoby funkcjonowania, ze względu na wymierne korzyści, jakie wynikają z delegowania zadań wyspecjalizowanym jednostkom. Już nie ma konieczności posiadania stacjonarnego lokalu wraz ze stałą kadrą pracowników, co wiązało się z dość dużymi kosztami. Dzisiaj każdy kto ma dobry pomysł, a nie dysponuje dużym zapasem gotówki, może spróbować swoich sił na ścieżce biznesowej.

Takie możliwości stwarza współpraca z naszym Wirtualnym Biurem Rachunkowym. Jedną z niezaprzeczalnych korzyści jest możliwość rejestracji firmy w najbardziej prestiżowej lokalizacji w mieście – na Rynku Głównym 28. Biuro rachunkowe z siedzibą na Rynku to oznaka renomy i wiarygodności danego przedsiębiorstwa. Ponadto można tym adresem posługiwać się w dokumentach i rożnego typu materiałach identyfikujących firmę.

W ramach podstawowej usługi, nasze wirtualne biuro rachunkowe zapewnia prowadzenie sekretariatu firmy, księgowość pełną lub KPiR, kadry i płace oraz zakres usług dodatkowych: informatycznych, marketingowych i doradczych. Udostępniamy także różne programy usprawniające zarządzanie przedsiębiorstwem– księgowość firm online oraz program do wystawiania faktur. Program do fakturowania jest b. łatwy w obsłudze i w dużym stopniu usprawnia procesy księgowe. W ten sposób zyskują Państwo więcej czasu, który można poświęcić na realizacje innych zadań w firmie. Jednak to nie wszystko w kwestii gospodarowania czasem.

Nasze biuro rachunkowe przejmie część Twoich obowiązków biznesowych m.in. reprezentując interesy Twojego przedsiębiorstwa w takich zakładach publicznych jak US bądź ZUS, czy też prowadząc z nimi korespondencję.

Ponadto, wiedząc z własnego doświadczenia, iż przedsiębiorca jest osobą będącą w nieustannym biegu, czasem zdarzają się sytuacje, gdy nie mogą Państwo dostarczać na ważnych dokumentów, a terminy są nieubłagane. W takiej sytuacji odbierzemy je z Twojej firmy, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i czasu.

Biuro rachunkowe Kraków jest również doradcą dla młodych przedsiębiorców, którzy mają wiele wątpliwości i „głowią się” jak właściwie skonfigurować firmę podczas rejestracji, tak by w nie trzeba było dokonywać zmian, które wiążą się z kosztami. Pomożemy dokonać rejestracji Państwa spółki, a na dodatek udzielimy praktycznych instrukcji dotyczących wypełniania pełnej dokumentacji rejestrowej.

Zapraszamy do zadawania pytań za pośrednictwem GG, emaila, telefonu, faksu bądź Skype. Jeśli nie masz czasu, by umówić się z nami na bezpośrednią rozmowę, przeprowadzimy ją z Tobą drogą wirtualną. Zapraszamy!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych