WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość firmy 

Planując rozpoczęcie działalności gospodarczej, warto zadbać o każdy szczegół. Jedną z istotnych kwestii jest księgowość firmy. Biuro rachunkowe Kraków pomoże Ci w tym, oferując fachową obsługę księgową na najwyższym poziomie – nasi księgowi posiadają Certyfikaty Ministra Finansów, co jest potwierdzeniem ich profesjonalizmu w danym sektorze.

Prowadzenie własnej spółki to przede wszystkim wiele spraw, które należy załatwić „na wczoraj”, a doba ma przecież tylko 24 godziny! Biuro rachunkowe odbierze w Twoim imieniu dokumenty, musisz jedynie nieco wcześniej nas o tym poinformować. Ponadto reprezentujemy również Twoją firmą przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędem Skarbowym. Biuro rachunkowe oferuje Ci również pomoc w ramach rejestracji spółki od A do Z. Jest to dość obszerny temat, gdzie każdy popełniony błąd, nawet najmniejszy, będzie Cię niestety kosztował – zarówno pod względem finansowym, jak i czasowym.

Biuro rachunkowe Kraków dysponuje praktyczną wiedzą związaną z prowadzeniem działalności gospodarczej, udzieli Ci również porad jak wypełnić wszystkie dokumenty. Nie musisz się więc obawiać, że popełnisz jakikolwiek błąd. Ponadto, warto skorzystać z usługi naszego Wirtualnego Biura Kraków, znajdującego się przy Rynku Głównym – w ścisłym centrum miasta, w najbardziej prestiżowej lokalizacji. W ramach tej oferty otrzymasz program do rozliczeń VAT, który samodzielnie wystawia faktury (a więc oszczędzasz naprawdę sporo czasu), online podgląd środków finansowych spółki za pośrednictwem Pulpitu Menadżera, jak również księgowość firmy, obsługę finansową i kadrową.

Z naszym biurem rachunkowym możesz się skontaktować mailowo, telefonicznie, przez Skype i GG czy też wysyłając faks. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych