WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość fundacji 

Wielu przedsiębiorców, którzy są na etapie organizowania działań związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, boryka się z podobnymi problemami. Dotyczą one właściwego zagospodarowania środków finansowych i sprawnego załatwienia wszystkich spraw formalnych w urzędach.

Biuro rachunkowe Kraków przychodzi do Państwa z propozycją pomocy, oferując przygotowanie dokumentów rejestracyjnych firmy, reprezentację w urzędach publicznych, a także tanią i profesjonalną ofertę prowadzenia pełnej księgowości firmy. Nasze biuro rachunkowe jest miejscem bezpiecznej współpracy biznesowej, posiadamy bowiem ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, dzięki któremu nasi Klienci nie muszą ponosić żadnego ryzyka finansowego współpracując z nami.

Najsilniejszą bronią, jaką dysponujemy są wysokie kompetencje naszego personelu- wszyscy księgowi posiadają wyższe kierunkowe wykształcenie, Certyfikaty Ministra Finansów oraz duże doświadczenie we współpracy wieloma przedsiębiorcami. Nie ograniczamy się do wyboru określonego typu działalności gospodarczej. Prowadzimy księgowość fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni mieszkaniowych oraz spółek cywilnych i kapitałowych. Zgodnie z ustawą o rachunkowości prowadzimy pełną księgowość fundacji, w tym zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, corocznym sporządzaniem deklaracji i sprawozdań finansowych do US i ZUS-u oraz opracowujemy ekonomiczną politykę rachunkowości.

Zawsze szukamy możliwości na obniżenie podatków i chętnie podpowiadamy najlepsze w tym zakresie wybory. Mamy kilka sprawdzonych patentów, zarówno dla firm, które dopiero wchodzą na rynek, jak i dla przedsiębiorców znajdujących się w trudnej sytuacji. Aktywnie z Państwem współpracujemy i, po dokonaniu kompleksowej analizy obecnego stanu firmy, nasi doradcy proponują wdrożenie konkretnych działań.  Biuro rachunkowe Kraków istnieje na rynku już od wielu lat i dzięki dużemu doświadczeniu naszych księgowych, potrafimy właściwie oszacować, jakie kroki należy przedsięwziąć, by w bliskiej perspektywie czasowej, owocowały wymiernymi korzyściami.

To od Państwa zależy zakres powierzonych nam zleceń, my elastycznie dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, również tych dotyczących form współpracy. Klienci, którzy stawiają na uproszczoną księgowość, mogą skorzystać z rachunkowości online i przesyłać o dowolnej porze do nas rozliczenia VAT.

Nasze biuro rachunkowe nie stawia tutaj żadnych ograniczeń i do każdej formy współpracy dopasowuje się pod względem organizacyjnym, tak by terminowo i rzetelnie były przeprowadzone wszystkie zadania.

Na każdym etapie współpracy z naszym biurem rachunkowym mogą Państwo skorzystać z merytorycznej wiedzy naszych biegłych księgowych, rewidentów i doradców gospodarczych, którzy chętnie zdradzą Państwu tajemnice sukcesu wielu prowadzonych przez siebie firm. Zdobądź z nami Himalaje sukcesu!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych