WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość internetowa 

Biuro rachunkowe Kraków wyróżnia przede wszystkim stabilna pozycja na rynku finansowych usług outsourcingowych, doświadczenie we współpracy z różnego typu podmiotami gospodarczymi oraz przystępna oferta cennikowa, obejmująca całościowy zakres działań tj. pomoc w zakładaniu firmy, pełna księgowość, obsługa kadrowo-płacowa, reprezentowanie firmy przed urzędami kontroli finansowej, audyt oraz doradztwo gospodarcze.

Jesteśmy certyfikowaną Kancelarią Podatkową, w szeregach której są wyłącznie osoby o najwyższych kwalifikacjach zawodowych i doświadczeniu, zdobytym we współpracy z firmami krajowymi i zagranicznymi. Nasze biuro rachunkowe oferuje Państwu wielojęzyczną obsługę biegłych księgowych, radców prawnych, rewidentów i pracowników administracyjnych, którzy dają gwarancję sprawnego i solidnego prowadzenia spraw finansowych. Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym, inwestującym w nowoczesne technologie informatyczne, dzięki czemu w szybki i prosty sposób mogą Państwo dokonywać rozliczeń VAT i za pomocą specjalnego programu przesyłać do nas faktury.

Obecnie księgowość internetowa cieszy się coraz większą popularnością i jest najczęściej wybieraną formą prowadzenia działalności przez osoby, które są zorientowane na redukcję kosztów obsługi księgowo-administracyjnej i uproszczenia w zakresie zarządzania firmą. Działając mobilnie, nasz Klient ma całodobowo dostęp do programu rozliczeniowego i może zupełnie bezpłatnie z niego korzystać.

Nasze biuro rachunkowe może udostępnić Państwu również wirtualny adres firmy w Krakowie, który jest doskonałą formą promocji Państwa działalności. Inną korzyścią, wynikającą z takiego wyboru siedziby firmy, jest podległość lokalizacyjna pod przyjazny Urząd Skarbowy, w którym, w razie potrzeby, nasi radcy prawni i biegli księgowi mogą, na podstawie Państwa upoważnienia, sprawnie załatwić wszelkie formalności lub poprowadzić korespondencję urzędniczą.

Księgowość internetowa jest najczęściej wybierana przez młode, nowopowstałe firmy, ze względu na wygodne rozwiązania w zakresie komunikacji oraz znaczne ograniczenie kosztów administracyjnych, pracowniczych i lokalowych.

Biuro rachunkowe Kraków to nowoczesne usługi finansowe dla firm, które stawiają na wysoki poziom merytoryczny i przyjazną księgowość. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych