WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość Kraków 

Księgowość  Kraków jest „szyta na miarę” każdego Klienta, który jest zorientowany na zapewnienie Swojej firmie wysokiej jakościowo obsługi w przystępnej cenie. Oferta naszej kancelarii jest bardzo rozległa- obejmuje m.in. prowadzenie kompleksowej rachunkowości (księgi rachunkowe, księgi handlowe, ewidencja ryczałtu, VAT, sprawozdania i analizy finansowe), kadry i płace, sprawozdawczość finansową, audyt i inne. W zależności od typu i zakresu zlecenia, staramy się zaproponować naszym Klientom optymalne rozwiązania finansowe, które przyszłościowo zapewnią stabilny rozwój firmy.

Obsługujemy podmioty gospodarcze z różnych sektorów rynku i dzięki zdobytemu doświadczeniu, możemy zmierzyć się z najbardziej skomplikowanymi przypadkami i znaleźć korzystne rozwiązania. Specjalizujemy się bowiem w wyprowadzeniu zaległości firmy, przekształceniu spółek i w analizach polityki rachunkowej. Pomagamy także firmom na początku Ich drogi biznesowej poprzez przygotowanie dokumentacji rejestracyjnej, weryfikację pism oraz prawną reprezentację w urzędach kontroli podatkowej. Nasze biuro rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, tak aby mieli Państwo całkowity komfort współpracy z nami.

Zatrudnieni przez nas certyfikowani księgowi, biegli rewidenci oraz doradcy finansowi i prawni z dużym zaangażowaniem podchodzą do swoich obowiązków. Priorytetem jest dla nas solidna i terminowa obsługa powierzonych nam zadań. Księgowość Kraków stawia sobie wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o rozwój, stąd uczestnictwo naszych pracowników w konferencjach i szkoleniach branżowych. Śledzimy zmieniające się przepisy i staramy się dopasować ofertę do pojawiających się możliwości, zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Dla mobilnych przedsiębiorców, którym zależy na elastycznym i wygodnym modelu współpracy, udostępniamy księgowość online, gdzie mogą bezpłatnie przesyłać do nas rozliczenia VAT. Pod ten model jest również dostosowana komunikacja z Klientami – można do nas dzwonić, wysyłać e-maile lub korzystać z komunikatorów (Skype i GG). Dedykowany Państwa firmie księgowy również chętnie umawia się na spotkania osobiste, w celu przekazania dokumentów czy szerszego umówienia nurtujących Państwa tematów.

Nasza księgowość Kraków słynie z proklienckiej postawy opartej na uczciwych zasadach współpracy biznesowej. Chcesz to sprawdzić? Zapraszamy do naszego biura księgowego. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych