WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość on-line 

Biuro rachunkowe Kraków jest miejscem nowoczesnej księgowości, w którym każdy prężnie rozwijający się przedsiębiorca, znajdzie optymalne dla siebie rozwiązania biznesowe. Prowadzimy księgowość on-line i kadry dla wielu firm, które zgłosiły się do nas na początku Swojej drogi, w trakcie rozkwitu działalności lub w jej krytycznym momencie. Niezależnie od tego, przez jaki etap obecnie przechodzi Państwa firma, można się do nas zgłosić, a nasi eksperci chętnie usiądą z Państwem i przeanalizują obecną sytuację, by znaleźć najlepsze z możliwych rozwiązań.

Biuro rachunkowe tworzy kadra certyfikowanych księgowych, prawników i pracowników administracyjnych, którzy poprzez aktywną współpracę z Klientami, przez wiele lat, zgromadzili duże doświadczenie i chętnie przejmą najbardziej uciążliwe obowiązki związane z zarządzeniem budżetem Państwa firmy.

Podstawą działania naszej kancelarii jest pełen profesjonalizm i zaangażowanie, dlatego mogą mieć Państwo absolutną pewność, że powierzone nam zadania będą realizowane rzetelnie i terminowo. Nasze biuro rachunkowe jest przyjaznym i zaufanym miejscem, w którym Klient jest traktowany po partnersku i może liczyć na pełną dyskrecję i szacunek. Zakres działania naszej kancelarii jest dość szeroki – prowadzimy księgi rachunkowe i handlowe, ewidencję VAT, przygotowujemy deklaracje podatkowe,  analizy finansowe, controlling, a także ustalamy korzystną politykę finansową dla firm.

Naszym znakiem wyróżniającym jest nowoczesna komunikacja. W celu usprawnienia procesów księgowych wprowadziliśmy księgowość on-line, gdzie mogą Państwo o dowolnej porze generować do nas faktury. Jeśli chodzi o formy kontaktu z nami, elastycznie dopasowujemy się do Państwa potrzeb i wymagań. Można do nas telefonować, przesyłać e-mail lub kierować zapytania poprzez komunikatory.

Biuro rachunkowe Kraków, oprócz obsługi typowo księgowej dla firm, wychodzi naprzeciw także Klientom mobilnym, udostępniając  do korespondencji wirtualny adres w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa. Dla Klientów, którzy nie dysponują dużą ilością wolnego czasu, a chcieliby mieć pewność, że ich sprawy będą rzetelnie załatwione, mamy także propozycję odciążenia ich od obowiązków urzędniczych poprzez reprezentowanie firmy przed organami kontroli skarbowej.

Biuro rachunkowe w centrum Krakowa, z profesjonalną mobilną obsługą, jest do Państwa dyspozycji również  poza ustalonymi godzinami pracy. W sytuacjach losowych, nie odwracamy się od Państwa, ale staramy się pomóc i zawsze szukamy kompromisowych rozwiązań. Klienci, którzy skorzystają z pełnej oferty naszych usług, mogą liczyć na spore upusty cenowe oraz pakiet gratisowy ( np. bezpłatne porady prawne, przygotowanie bilansu rocznego i inne).

Zastanawiasz się, czy do nas przyjść? Zapewniamy, że nic nie tracisz, a możesz zyskać cenną współpracę z ludźmi, który traktują swoją pracę poważnie i z pasją.  

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych