WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość online 

Nasze biuro rachunkowe kieruje ofertę do firm, które poszukują taniej, sprawdzonej i rzetelnej księgowości w oparciu o nowoczesne formy współpracy biznesowej. Działamy na rynku do wielu lat i przez ten czas zdążyliśmy nawiązać długotrwałe relacje różnymi Klientami, dla których świadczymy kompleksowe usługi w zakresie księgowości, prawa pracy oraz doradztwa gospodarczego. Zarówno właściciele firm, jak i osoby prywatne, zgłaszają się do nas z różnymi sprawami i zawsze staramy się służyć Im merytoryczną wiedzą i fachowym wsparciem.

Współpracujemy wyłącznie z wysoko wykwalifikowanym personelem, specjalizującym się z prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ewidencji ryczałtu, obsłudze kadrowo-płacowej, controllingu, audycie oraz doradztwie prawnym i podatkowym. Mogą Państwo, bez najmniejszego ryzyka, powierzyć nam prowadzenie Swojej firmy, ponieważ gwarantujemy łatwą komunikację, kompetentną i wyrozumiałą obsługę oraz 100% bezpieczeństwa operacji finansowych.

Nasze biuro rachunkowe jest bowiem ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej i wszyscy zatrudnieni przez nas pracownicy legitymują się Certyfikatami MF. W zakresie komunikacji z Państwem wypracowaliśmy wygodne i nowoczesne rozwiązania, które pozwalają Klientom na bieżący wgląd w aktualnie prowadzone procesy księgowe. Takim rozwiązaniem jest księgowość online wraz z programem do księgowania faktur, dzięki któremu mogą Państwo łatwo i szybko przesyłać do nas rozliczenia, bez konieczności wychodzenia z domu. Z rozmów z Klientami wiemy, iż taka forma prowadzenia biznesu jest szczególnie brana pod uwagę przez mobilnych właścicieli firm.

Księgowość online to całkowicie bezpieczna forma uproszczonej księgowości w Internecie, nad którą mają Państwo pełną kontrolę, niezależnie od aktualnego miejsca pobytu czy pory dnia. Logując się do naszego systemu- na Pulpit Managera, Klienci mają możliwość bezpłatnego przesyłania rozliczeń przez całą dobę. Ponadto nasze biuro rachunkowe wdrożyło wysokiej klasy systemy informatyczne, które chronią Państwa dane. Jeśli chodzi o kwestię kontaktu z pracownikami kancelarii podatkowej, mogą Państwo korzystać z dowolnej, wygodnej formy - telefonicznie poprzez e-mail, Skype lub GG. W sytuacjach awaryjnych biuro rachunkowe Kraków nie zostawia Państwa bez pomocy, zawsze można liczyć na elastyczne, poza godzinami pracy, spotkanie bądź odbiór dokumentów z siedziby Państwa firmy.

Chętnie udzielamy wsparcia również nowopowstałym firmom, które dopiero planują rejestrację działalności i przeraża ich perspektywa biurokratycznych procedur w urzędach. Nawiązując współpracę z naszym biurem rachunkowym, jest możliwość zakupu gotowej firmy i rozpoczęcia działalności w ciągu jednego dnia.

Pomagamy także firmom w komunikacji w urzędami poprzez ich reprezentację w ZUS-e czy US. Dobrym rozwiązaniem, z którego korzysta coraz więcej mikroprzedsiębiorców, jest wirtualny adres w reprezentacyjnej dzielnicy, który może funkcjonować także jako adres korespondencyjny.

Biuro rachunkowe Kraków podlega pod przyjazny Urząd Skarbowy, co daje pewność szybkiego i sprawnego załatwienia wszystkich niezbędnych formalności. Działamy zgodnie z dewizą: „Tanio, Solidnie i Terminowo!”.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych