WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość pełna 

Biuro rachunkowe Kraków to mobilne i nowoczesne rozwiązania w zakresie outsourcingu finansowego. Nasza kancelaria podatkowa dostosowuje ofertę do każdego typu przedsiębiorcy i w zależności od potrzeb, możemy zaoferować Państwu pełną lub uproszczoną rachunkowość firmy.

Pełna księgowość jest prowadzona przez naszą wykwalifikowaną kadrę certyfikowanych księgowych i doradców zgodnie z ustawą o rachunkowości. Dla podmiotów gospodarczych działających na zas. home-office lub planujących otworzyć filię swojej działalności, proponujemy atrakcyjny pod względem lokalizacyjnym i funkcjonalnym adres firmy w najbardziej reprezentacyjnej dzielnicy Krakowa – na Rynku Głównym, gdzie można dokonać oficjalnej rejestracji swojej firmy. Działalność zarejestrowana pod tym adresem podlega pod przyjazny Urząd Skarbowy, co upraszcza wiele procedur administracyjnych.

Nasze biuro rachunkowe pomaga także na etapie załatwiania wszystkich, niezbędnych do rejestracji dokumentów, tak aby mogli Państwo bez przeszkód skoncentrować się na załatwianiu spraw firmowych. Zakres zadań, które można powierzyć naszym biegłym księgowym i doradcom jest dość obszerny, należą do niego m.in. księgowość pełna firmy, sporządzanie analiz i sprawozdań finansowych, ustalanie polityki rachunkowości, audyt oraz doradztwo gospodarcze.

Nasz personel posiada najwyższe na rynku kwalifikacje i, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, działających w różnych sektorach biznesu. Jeśli chodzi o uproszczone formy rozliczeń, wdrożyliśmy księgowość online, gdzie, o dowolnej porze, mogą Państwo przesyłać faktury do naszej księgowości. Nie odgradzamy się również od Państwa murem jeśli chodzi o formy komunikacji. Mogą Państwo kontaktować się z dedykowanym księgowym za pomocą e-maila, telefonicznie, przez Skype, GG lub osobiście. W sytuacjach awaryjnych, można liczyć na bezpośredni przyjazd naszego pracownika do siedziby Państwa firmy.

Biuro rachunkowe Kraków słynie z rzetelnej, terminowej i przyjaznej obsługi, stąd coraz więcej zaufanych Klientów, którzy powierzają nam prowadzenie finansów swojej firmy. Dbamy o poufność Państwa danych, które są odpowiednio zabezpieczone przez nowoczesne technologie informatyczne. Biuro rachunkowe dla osób zdecydowanych na stałą współpracę ma korzystne pakiety, obejmujące bonusowe usługi m.in. 2 miesiące księgowości gratis, bilans roczny, skanowanie faktur oraz bezpłatne porady prawne.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie udzielą Państwu wszelkich dodatkowych informacji. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych