WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość Polska Kraków 

Biuro rachunkowe Kraków współpracuje zarówno z klientami prowadzącymi biznes w kraju, jak i za granicą. Nasi biegli księgowi posiadają praktyczna wiedze i umiejętności na temat sposobów rozliczeń i prawa podatkowego w poszczególnych państwach. Poszczególni, dedykowani pracownicy specjalizują się księgowości konkretnych krajów, gdzie mogą doradzić najlepsze z możliwych rozwiązań na gruncie obowiązującego prawa podatkowego.

Znaczną część naszych zleceniodawców interesuje księgowość polska. Kraków to miejsce, w którym wielu przedsiębiorców korzysta z tanich usług outsourcingu księgowego, dlatego siedziba naszego biura rachunkowego w tej części Polski się znajduje. Niezależnie od tego czy zajmujemy się księgowością rodzimą czy zagraniczną stawiamy na nieszablonowe podejście do Klientów i każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, po uprzedniej kompleksowej analizie sytuacji w firmie.  Zgłaszają się do nas zarówno młodzi, dopiero wkraczający w świat biznesu, przedsiębiorcy, jak również osoby, które chcą dokonać konstruktywnych zmian w funkcjonowaniu Swojej firmy na gruncie polityki rachunkowości.

Pomagamy także restrukturyzować firmę i odświeżyć jej wizerunek w branży. Normalną sprawą jest to, iż na początku drogi przedsiębiorca w wielu kwestiach nie ma jeszcze kompleksowej wiedzy i brakuje mu wprawy w załatwianiu formalności związanych z zakładaniem firmy. Biuro rachunkowe udziela pomocy i doradztwa w zakresie zakładania spółki z o.o. i innych form prawnych. Instruujemy jak wypełnić wioski i formularze rejestracyjne. Dzięki praktycznej i rzetelnej wiedzy naszego personelu cały proces przebiega pomyślnie i przede wszystkim bezbłędnie.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się także usługi  rachunkowe i doradcze, w których celuje księgowość polska. Kraków- gdzie znajduje się nasze biuro rachunkowe- to miejsce przyjaznej księgowości dla firm z różnych sektorów gospodarczych.  Na małopolskiej mapie biznesowej jest to miasto, w których przecinają się „szlaki” wielu biznesów krajowych i zagranicznych. Dlatego też uruchomiliśmy usługę wirtualne biuro z siedzibą na samym Rynku Głównym 28.  Pod tym unikalnym adresem można zarejestrować Swoją spółkę, zyskując tym samym doskonałą promocję wizerunkową. Niezależnie od tego, gdzie fizycznie znajduje się Twoja firma, jeśli tylko masz Klientów z tej części polski, warto mieć w Krakowie na Rynku Głównym Swoje przedstawicielstwo. Do zalet tego rozwiązania należą również: kompleksowa obsługa w zakresie rachunkowości, kadr i administracji, a także praktyczne aplikacje, usprawniające działanie firmy: księgowość online, czyli pulpit Menadżera i program generujący i wysyłający faktury.

Jeśli interesuje Cię księgowość polska, Kraków jest miejscem, gdzie uzyskasz fachową obsługę i profesjonalne doradztwo. W przypadku działalności za granicą także udzielimy Ci praktycznych wskazówek, które pomogą w efektywnym prowadzeniu biznesu.

Umów się z nami na rozmowę za pomocą: Skype, telefonicznie lub mailowo.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych