WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość stowarzyszeń 

Nasze biuro rachunkowe to zespół profesjonalistów, którzy z pasją i pełnym zaangażowaniem pochodzą do swoich obowiązków. Idziemy z duchem czasu i stawiamy na prężny rozwój i aktywną współpracę, zarówno z osobami prawnymi, jak i z prywatnym Klientem.

Prowadzimy usługi dla wszelkiego typu podmiotów gospodarczych: jednoosobowych działalności, spółek cywilnych i prawa handlowego, także księgowość stowarzyszeń i fundacji. Stawiamy na profesjonalizm, bezpieczeństwo i kompleksowe działania na wielu obszarach takich jak: rachunkowość, prawo gospodarcze, administracja, kadry, płace, audyt i tworzenie polityki rachunkowości firmy. Naszą ofertę kierujemy do Klientów zorientowanych na długofalowe efekty działań i ceniących sobie całościowe działania pod egidą jednej, zaufanej firmy, w której pracują najlepsi na rynku specjaliści.

Dużym zainteresowaniem od kilku lat cieszy się efektywnie prowadzona przez nasze biuro księgowość stowarzyszeń. W tych środowiskach jesteśmy także polecani jako rzetelne i pewne biuro rachunkowe.  Duży wpływ na takie opinie ma wdrożony przez nas system księgowości internetowej, gdzie mają Państwo łatwy i szybki dostęp do informacji przez 24 godziny na dobę. Jest on szczególnie wygodny dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie niezależność i swobodę działania. W każdej chwili nasz Klient może zalogować się do systemu, bezpłatne dokonywać rozliczeń ze swoimi kontrahentami i następnie przesyłać faktury do Swojego księgowego.

W zakresie komunikacji z nami także wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Mogą Państwo dobrać najbardziej dogodną formę kontaktu- mailowo, telefonicznie lub poprzez Skype i GG. Mamy również do dyspozycji atrakcyjny adres do rejestracji firmy, co jest korzystne dla tych osób, które dążą do ograniczenia kosztów Swojej działalności i nie mają potrzeby stałego najmu powierzchni biurowej. Taki wirtualny adres firmy jest niezwykle korzystnym wyjściem także ze względów marketingowych, ponieważ mogą się Państwo nim posługiwać we wszelkiego typu materiałach identyfikujących firmę.

Ponadto adres firmy w centrum podlega również pod przyjazny Urząd Skarbowy, co rozwiązuje wiele potencjalnych biurokratycznych problemów. Nasze biuro rachunkowe działa w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości, o czym świadczy Certyfikat Ministra Finansów i ubezpieczenie OC.

Nasi pracownicy cały czas poszerzają swoją wiedzę poprzez aktywne uczestnictwo w najważniejszych szkoleniach i konferencjach branżowych. Z baczną uwagą śledzimy zmieniające się przepisy prawne i aneksy do już istniejących ustaw, tak aby dobrać dla Państwa jak najlepsze rozwiązanie w kwestii strategii finansowej firmy.

Biuro rachunkowe Kraków dla stałych Klientów przygotowało wiele optymalnych cenowo rozwiązań i pakiet bezpłatnych usług dodatkowych. Dołącz do grona naszych Klientów! 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych