WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość w firmie 

Słyszałeś o bezpiecznej księgowości online? Obecnie większość spraw można załatwić nie wychodząc z domu lub przebywając w dowolnie wybranym miejscu, gdzie jest zasięg i dostęp do Wi-Fi.

Nasze biuro rachunkowe idzie z duchem czasu, dostosowując ofertę do zmieniających się realiów rynkowych oraz oczekiwań przedsiębiorców. Mamy dla Państwa propozycję tanich usług outsourcingowych z zakresu księgowości, rozliczeń kadrowo-płacowych, prawa pracy, audytu oraz doradztwa gospodarczego.

Nasi certyfikowani księgowi posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe oraz doświadczenie w obsłudze wielu branż, dzięki czemu są w stanie zaproponować Państwu sprawdzone w praktyce rozwiązania podatkowe. Mobilne, prężnie rozwijające się firmy, stawiają na szybką i sprawną komunikację, dlatego też, wychodząc naprzeciw Ich potrzebom, zainwestowaliśmy w nowoczesne informatyczne technologie, dzięki którym, mają Państwo całkowitą pewność co do poufności danych firmowych.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, terminowość i solidność wszystkich operacji finansowych. Biuro rachunkowe Kraków ma ubezpieczenie OC i każdy z kadry naszych pracowników ma udokumentowane kwalifikacje, potwierdzone państwowymi Certyfikatami Ministra Finansów. Dbamy o rozwój i poszerzanie kompetencji naszego personelu, który regularnie uczestniczy w rozmaitych szkoleniach i konferencjach branżowych, by móc zapewnić Państwu wysoką jakość obsługi.  

Nasze biuro rachunkowe służy kompleksową wiedzą i wsparciem, tak by księgowość w firmie, którą obsługujemy, była bezpiecznie i solidnie prowadzona, z aktywnym udziałem ze strony zleceniodawcy, którego na bieżąco informujemy o wszystkich operacjach finansowych. Niezależnie od tego, czy dopiero otwierasz działalność, czy myślisz o restrukturyzacji Swojej firmy, możesz śmiało się do nas zgłosić. Na pewno postaramy się dokładnie przeanalizować obecną sytuację i znaleźć najbardziej korzystne drogi rozwoju firmy.

Biuro rachunkowe Kraków może także udostępnić wirtualny adres do korespondencji dla firm, które nie mają konieczności stacjonarnej dzierżawy lokalu bądź myślą o założeniu oddziału firmy w Małopolsce i potrzebują dobrej lokalizacji pod siedzibę firmy, by wyróżnić się na rynku. Zadbaj o to, by księgowość w firmie, której jesteś właścicielem, była prowadzona bez zarzutu i w dalszej perspektywie mogła zaowocować udanymi kontraktami biznesowymi.

Biuro rachunkowe Kraków to niezawodna i pewna firma księgowa! O naszym sukcesie świadczy grono zadowolonych Klientów.  Zapraszamy!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych