WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość w sp. z o.o. 

Zespół doświadczonych księgowych, indywidualne oferty w niskich, atrakcyjnych ofertach, bezpłatne doradztwo podatkowe, księgowość w sp. z o.o. – tak można w skrócie scharakteryzować ofertę naszego biura rachunkowego. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe, dopasowując każdą propozycję współpracy do konkretnej sytuacji w firmie.

Naszym zadaniem jest zagwarantowanie maksymalnego komfortu prowadzenia własnego przedsiębiorstwa i terminowa realizacja zleconych czynności księgowych, administracyjnych i doradczych. Biuro rachunkowe wyróżnia efektywnie prowadzona księgowość w sp. z o.o.  

Zgodnie z ustawą o rachunkowości, spółki z o.o. muszą prowadzić tzw. pełną księgowość, co w praktyce oznacza konieczność znajomości zaawansowanych procesów księgowania. Osoby planujące założenie spółki z o.o., powinny wziąć pod uwagę współpracę z doświadczoną księgową, która posiada praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia Ksiąg Handlowych i będzie w stanie przygotować roczne sprawozdanie finansowe spółki. Jeśli Klient będzie zdecydowany na założenie spółki z o. o., już na etapie jej rejestracji powinien skorzystać z fachowej pomocy i doradztwa, tak by odpowiednio skonfigurować spółkę z o.o. 

Certyfikowani doradcy w naszym biurze rachunkowym zajmują się szybkim i prawidłowym przeprowadzeniem całego procesu zakładania firmy, co pozwala uniknąć wielu trudnych sytuacji, opóźniających rozpoczęcie działalności. Podpowiadamy jak wypełnić formularze i wnioski rejestracyjne.

Bezbłędna rejestracja spółki z o.o. jest kwestią kluczową, gdyż każda omyłka jest niezwykle kosztowna. Ponadto prowadzimy pełną księgowość w sp. z o.o. i oferujemy także obsługę prawną tejże. Nasze biuro rachunkowe ma uprawniania, by reprezentować interesy Państwa spółki przed instytucjami państwowymi – np. ZUS-em i US. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy pytania odnośnie księgowości w spółce z o.o. bądź innych firm prawnych, zgłoś się do nas, doradzimy Ci korzystne rozwiązania, które przyczynią się do optymalnego rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

Kto pyta, nie błądzi! Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie, faksem lub za pośrednictwem Skype, GG.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych