WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowość 

Nasza Kancelaria Podatkowa świadczy szeroki zakres usług księgowych, kadrowych i prawnych. Funkcjonujemy na rynku od kilku lat i możemy z całą pewnością powiedzieć, że udało nam się, we współpracy z różnymi podmiotami gospodarczymi, wypracować skuteczne metody działania, które w dużej mierze wpływają na efektywną politykę finansową firm.

Biuro rachunkowe Kraków współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi księgowymi, którzy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe i wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych usług rachunkowych dla firm z różnych branż. Daje to gwarancję, iż powierzone nam zlecenia, będą wykonywane solidnie, terminowo z zachowaniem obowiązujących przepisów podatkowych. Śledzimy na bieżąco aneksy do przepisów, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepszą jakościowo księgowość firmy.

Z jakimi sprawami mogą się Państwo do nas zwracać? Niezależnie od charakteru prowadzonej działalności, przyjmujemy zlecenia dotyczące pełnej księgowości firmy - tj.  deklaracje podatkowe, ewidencja ryczałtowa, książki przychodów i rozchodów, księgi handlowe, analizy finansowe, controlling, obsługa kadrowo-płacowa oraz doradztwo gospodarcze i podatkowe. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wymaganiom, dlatego w zależności od potrzeb, ustalamy niezbędne czynności, które zapewniają płynne funkcjonowanie Państwa firmy na rynku.

Nasi doradcy finansowi i prawni są do Państwa dyspozycji, począwszy od spraw drobnych, po tworzenie efektywnych biznesplanów, które zapewnią Państwu długofalowy rozwój i stabilność na rynku. Jesteśmy również otwarci na sugestie ze strony Klientów, które zawsze bierzemy pod uwagę, ustalając z Państwem strategię i zakres działania. Biuro rachunkowe Kraków unika szablonowego podejścia do powierzonych zleceń, zawsze szukamy najlepszych i zgodnych z aktualnymi trendami, rozwiązań biznesowych.

Za wyborem naszej kancelarii podatkowej przemawia niski koszt obsługi księgowej, na który możemy sobie pozwolić ze względu stałą współpracę z wieloma podmiotami gospodarczymi. Inwestujemy w nawiązywanie nowych relacji z firmami, które zaowocują w przyszłości obopólnymi korzyściami. Z takich właśnie kontaktów słynie nasza księgowość.

Cały czas się rozwijamy i poszerzamy zakres naszych działań, tak aby spełniały najwyższe wymogi szybkiej, sprawnej i funkcjonalnej komunikacji. W tym celu uruchomiliśmy system księgowości online, aby mieli Państwo na bieżąco z nami kontakt. Mogą się Państwo kontaktować z nami także telefonicznie, za pomocą e-maila oraz komunikatorów (GG, Skype). W sytuacjach losowych, nasze biuro rachunkowe jest do Państwa dyspozycji w niestandardowych godzinach bądź dniach pracy. Rozumiemy, że zdarzają się różne sytuacje życiowe i elastycznie dopasowujemy się do Państwa aktualnych potrzeb.

Oferujemy także pomoc i merytoryczne wsparcie dla firm, które dopiero startują na rynku. Można skorzystać z doświadczenia naszych księgowych i prawników, którzy w Państwa imieniu przygotują dokumenty rejestracyjne spółki i zapewnią reprezentację przed przyjaznymi urzędami (ZUS, US).

W razie potrzeby udostępniamy również adres korespondencyjny na Rynku Głównym, pod którym mogą Państwo dokonać rejestracji firmy. Biuro rachunkowe jest usytuowane w korzystnej komunikacyjnie lokalizacji, dlatego mogą Państwo bez przeszkód dojechać na nas każdym środkiem komunikacji. Dysponujemy także bezpłatnymi miejscami parkingowymi.  

W naszej kancelarii podatkowej, Klient ma zawsze zapewnioną stałą cenę za obsługę i szereg dodatkowych, gratisowych usług. Chcą się Państwo przekonać jakich? Zachęcamy do kontaktu. Chętnie dobierzemy wspólnie z Państwem optymalne rozwiązanie.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych