WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowy Kraków 

Wybór profesjonalnego księgowego pośród setek firm na rynku nie jest sprawą prostą. Każdemu przedsiębiorcy zależy na wyborze osoby pewnej, skutecznej i oferującej tanie usługi rachunkowe. Niebagatelną rolę odgrywa również kwestia zabezpieczenia finansowego, które gwarantuje właściwie wyszkolona kadra pracowników i odpowiednio ubezpieczone biuro. Taką współpracę, z całą pewnością, może zaproponować nasze biuro rachunkowe Kraków, które ma polisę od odpowiedzialności cywilnej i szczególnie dba o najwyższe, udokumentowane kwalifikacje personelu.

Księgowy Kraków, który jest przydzielony do prowadzenia zleceń konkretnej firmy, to osoba o wysokich kompetencjach zawodowych i wieloletnim doświadczeniu, popartym rekomendacjami od naszych stałych Klientów. Na tej bazie zbudowaliśmy solidne fundamenty współpracy biznesowej z wieloma podmiotami na rynku krajowym i zagranicznym. Jesteśmy postrzegani jako rzetelny i pewny partner biznesowy.

Nasi certyfikowani księgowi, biegli rewidenci i doradcy obsługują firmy z różnych branż, dzięki czemu posiadają duży ogląd i wiedzę na temat zarządzania finansami mniejszych i większych przedsiębiorstw. Jest to pomocne w ustaleniu optymalnej polityki rachunkowości dla firm, które zgłaszają się do nas na różnych etapach swojej działalności. Księgowy Kraków służy pomocą zarówno tym, którzy dopiero zakładają spółkę, jak również firmom, które mają przejściowe problemy i poszukują fachowej pomocy przy wyprowadzeniu zaległości finansowych.

Często słyszymy, że „solą w oku” dla wielu przedsiębiorców jest załatwianie wszelkich spraw formalnych w urzędach, które pochłaniają mnóstwo czasu i są obarczone ryzykiem kosztownych błędów. Dlatego biuro rachunkowe Kraków wychodzi z ofertą kompleksowej pomocy w tym zakresie, proponując Państwu bezkolizyjne i szybkie przygotowanie oraz weryfikację dokumentów przy rejestracji lub przekształceniu spółek. Nasze biuro rachunkowe ma uprawienia, by reprezentować firmę przed urzędami kontroli skarbowej oraz sądami. Mogą nam Państwo powierzyć te czynności, by mieć pewność co do właściwego załatwienia wszystkich niezbędnych spraw.

Mamy do dyspozycji także najlepszy lokalizacyjnie adres firmy na Rynku Głównym w Krakowie, pod którym, niezależnie, gdzie Państwo prowadzą firmę, można legalnie zarejestrować działalność. Co na tym Państwo zyskują? Korzyści takiego rozwiązania jest wiele, do najważniejszych należą z pewnością: promocja image firmy, podległość pod przyjazny Urząd Skarbowy oraz elastyczne formy współpracy z wykwalifikowanym personelem wirtualnego sekretariatu.

Dla przedsiębiorców, których charakter pracy wymaga ciągłego przemieszczenia się z miejsca na miejsce, skorzystanie z zewnętrznej obsługi księgowej i administracyjnej firmy jest najbardziej optymalnym, pod względem ekonomicznym i logistycznym, rozwiązaniem. Nasze biuro rachunkowe  stawia na prężnie rozwijające się firmy i dostosowuje się do ich potrzeb. Istnieje możliwość skorzystania ze specjalnego programu do bezpłatnego księgowania faktur (księgowość online), dzięki któremu szybko i bezpiecznie można dokonywać rozliczeń. Zadbaliśmy bowiem o odpowiednie zabezpieczenia systemów informatycznych, które są kompatybilne z ogólnie dostępnymi na rynku programami księgowymi i skonfigurowane tak, aby mogli Państwo mieć pewność co do zachowania całkowitej poufności danych.

Zainteresowanych stałą współpracą, biuro rachunkowe Kraków zaprasza do kontaktu: osobistego, telefonicznego, przez Skype lub do kierowania pytań droga e-mail i GG.

Jeśli Twoja firma nie ma jeszcze zaufanego księgowego, teraz możesz to zmienić! Księgowy Kraków czeka na Ciebie w naszym krakowskim biurze, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty, przedstawi Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań finansowych dla firmy.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych