WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Księgowy 

Biuro rachunkowe Kraków oferuje wielojęzyczną obsługę księgowo-kadrową i prawną dla firm, zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zaufaną, bezpieczną  i wiarygodną kancelarią. Działamy w oparciu u ustalone standardy współpracy biznesowej, zorientowanej na rozwój i najlepsze reprezentowanie interesów naszych Klientów. Mamy w swoim portfolio przedsiębiorców prowadzących różnego typu działalności gospodarcze, w wielu branżach, dzięki czemu możemy służyć Państwu nie tylko profesjonalnym doradztwem prawnym i finansowym, ale także wskazujemy konkretne, już wdrożone w praktyce, rozwiązania.

Dedykowany do obsługi Państwa firmy księgowy dokonuje kompleksowej analizy polityki rachunkowości przedsiębiorstwa i wychodzi z propozycją działań zmierzających w kierunku optymalizacji podatkowej. Nasze biuro rachunkowe jest nastawione na aktywną współpracę z Państwem, dlatego wszelkie sugestie i podpowiedzi zawsze skrupulatnie analizujemy. Nasi certyfikowani księgowi, radcy prawni i biegli rewidenci posiadają aktualną wiedzę z zakresu prawa podatkowego, co zapewnia Państwu całkowite bezpieczeństwo  i stabilność firmy na rynku.

Wysoko cenimy zaufanie naszych Klientów, dlatego dużą wagę przywiązujemy do poufności danych. Współpracujące z nami firmy zgłaszają się na różnych etapach działalności i mogą liczyć na pełną dyskrecję oraz solidne podejście do wszystkich powierzonych nam tematów. Dla Klientów ceniących elastyczne formy współpracy, nasze biuro rachunkowe wdrożyło księgowość online z bezpłatnym programem do fakturowania. Dzięki temu uproszczeniu nasi Klienci w szybki i łatwy sposób mogą o każdej porze przesyłać do nas rozliczenia VAT. Jeśli chodzi o sposób kontaktowania się z naszym biurem rachunkowym, mogą Państwo wybrać dowolną formę: kontakt osobisty, telefonicznie, poprzez e-mail, Skype lub GG. Na życzenie Klienta, księgowy wysyła również bezpłatne skany faktur, co jest często praktykowane w przypadku mobilnego prowadzenia firmy i korzystania z usług wirtualnego sekretariatu. Biuro rachunkowe Kraków daje również możliwość rejestracji firmy w atrakcyjnej lokalizacji  w ścisłym centrum Krakowa.

Adresy firm na Rynku Głównym są niezwykle popularne wśród młodych przedsiębiorców, którzy chcą wyróżnić się na rynku i zyskać podległość pod przyjazny Urząd Skarbowy, co pozwala na szybkie i bezkolizyjne załatwienie wielu spraw urzędniczych. Nasze biuro rachunkowe zapewnia także prawną reprezentację przed US, ZUS-em i innymi urzędami nadzoru finansowego.

Pomagamy przy rejestracji różnego typu firm, przygotowujemy dokumenty, co zapewnia bezbłędne przyjście przez biurokratyczne struktury urzędnicze. Dla nowych Klientów mamy atrakcyjne pakiety startowe, w których znajdują się także usługi bezpłatne np. 2 miesiące księgowości porady prawne i darmowy dostęp do naszych doradców.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych