WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Licencjonowane biuro rachunkowe 

Licencjonowane biuro rachunkowe oferuje wszystkim Klientom rozbudowany pakiet korzyści biznesowych, wynikających ze współpracy z rzetelną firmą outsourcingową. W dzisiejszych czasach standardem jest powierzanie zewnętrznej firmie usług księgowych, ponieważ wyspecjalizowane jednostki, do których zalicza się nasze biuro rachunkowe, są w stanie tanio i w pełni profesjonalnie zająć się prowadzeniem finansów danego przedsiębiorstwa.

Posiadamy doświadczenie we współpracy z podmiotami gospodarczymi z różnych branż, dzięki czemu możemy zaproponować naszym zleceniodawcom sprawdzone w praktyce metody działania, które w efekcie doprowadzą do optymalizacji podatkowej, co wpłynie na obniżenie kosztów prowadzenia firmy. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe to nowoczesna placówka, działająca zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego i na podstawie obowiązującej ustawy o rachunkowości. Kładziemy duży nacisk na jakość usług i renomę naszego biura, dlatego zatrudniamy najlepszych na rynku specjalistów w dziedzinie rachunkowości, prawa gospodarczego, audytu, prawa pracy i administracji.

Zajmujemy się prowadzeniem księgowości firm w Polsce i za granicą, dzięki czemu mamy szerszą perspektywę na zmieniające się warunki gospodarki wolnorynkowej. Certyfikowani księgowi, biegli rewidenci i prawnicy, pomimo posiadanych wysokich kompetencji zawodowych, stale uczestniczą w konferencjach i spotkaniach branżowych, tak aby móc na bieżąco informować naszych Klientów o korzystnych, możliwych do wprowadzenia w życie rozwiązaniach biznesowych.

Nasze licencjonowane biuro rachunkowe dba o to, by współpraca z nami przebiega długofalowo i dość szybko przyniosła Państwu wymierne korzyści. Służymy fachową radą i wsparciem zarówno na początku działalności- przygotowujemy dokumenty potrzebne do rejestracji  firmy, jak również  jesteśmy w stanie wyprowadzić finanse spółek, które mają przejściowe kłopoty. Rozumiemy Państwa potrzebę prywatności, dlatego nasze biuro rachunkowe daje pełną gwarancję poufności danych firmy.

Od lat współpracujemy z zaufanymi osobami, które zachowują najwyższy standard obsługi firm, dzięki czemu nasi Klienci bez ryzyka powierzają nam prowadzenie polityki finansowej Swoich przedsiębiorstw. W zakresie komunikacji z naszym biurem rachunkowym, jesteśmy w pełni otwarci na preferowane przez Państwa formy: spotkania osobiste, telefonicznie, mailowo lub GG i Skype.

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania wprowadziliśmy również wirtualny system księgowości  (księgowość online), w którym można przez 24h przesyłać do rozliczenia. Z doświadczenia wiemy, że przedsiębiorcy są bardzo zajęci i czasem załatwienie spraw w urzędach zabiera im mnóstwo czasu, stąd propozycja delegowania tych zadań naszym pracownikom – biegłym księgowym i prawnikom, którzy rzetelnie zajmą się przygotowaniem wszelkiego typu dokumentów prawnych oraz rachunkowych i mogą także reprezentować Państwa firmę przed organami publicznymi (takimi jak: sądy, urzędy skarbowe, ZUS).

Licencjonowane biuro rachunkowe to gwarancja bezpiecznego i sprawdzonego prowadzenia księgowości z przyszłością!

Chcesz patrzeć przez różowe okulary w przyszłość Swojego przedsiębiorstwa? Z nami to jest realna perspektywa. Zapraszamy do współpracy! 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych