WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Nowoczesne biuro rachunkowe 

W procesie zarządzania firmą każdy szczegół jest ważny. Aby przedsiębiorstwo działało sprawnie, należy dopiąć wszystko „na ostatni guzik”.

Biuro rachunkowe Kraków to kompleksowa obsługa firmy, świadczona na najwyższym poziomie, a wszystko to zasługa doświadczonych księgowych, posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Biuro rachunkowe oferuje doradztwo księgowe, podatkowe, prawne, zarówno dla doświadczonych biznesmenów, jak i dla tych, którzy dopiero planują jej założenie.

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę „szytą na miarę” potrzeb i oczekiwań, w atrakcyjnej cenie. Biuro rachunkowe pomaga zarejestrować spółkę, udzielając porad i merytorycznego wsparcia we wszystkich sprawach. Jeżeli już prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz nowoczesnych rozwiązań zmierzających w stronę ograniczenia kosztów, nasze nowoczesne biuro rachunkowe również dla Ciebie ma korzystne rozwiązania.

Proponujemy atrakcyjny outsourcing usług księgowych i sekretarskich, polegający na delegowaniu zadań z tych obszarów wykwalifikowanych pracownikom wirtualnego biura. Aby zaoszczędzić na opłatach czynszowych i obsłudze biurowej, można skorzystać z wersji mobilnej naszego wirtualnego sekretariatu. Pierwszym krokiem jest rejestracja firmy pod wirtualnym adresem na Rynku Głównym, którym przedsiębiorca może się posługiwać  w korespondencji ze Swoimi klientami.

Zapewniamy wszechstronną obsługę Twojego przedsiębiorstwa, również z opcją mobilną w postaci odpowiednio zabezpieczonej księgowości online. Staramy się dopasować ofertę do zmieniających się warunków na rynku i w maksymalny sposób uprościć procesy księgowania. Nowoczesne biuro rachunkowe to nasza wizytówka na rynku usług finansowych.  

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych