WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Obsługa księgowa firm 

Perspektywiczne funkcjonowanie firmy zależy od wielu czynników, na które nie zawsze mamy bezpośredni wpływ. Jednak w wielu przypadkach to od nas zależy byt naszej firmy i to w jakim kierunku będzie się ona rozwijać. Najważniejsza jest współpraca z ludźmi o wysokich kompetencjach, dużym doświadczeniu i odpowiednich cechach osobowościowych.  Nie z każdym bowiem można się „dogadać”, co bywa uciążliwe w przypadku chęci nawiązania stałej współpracy na gruncie służbowym.  

Dobra współpraca biznesowa oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu to podstawa wspólnych, długofalowych działań. Dlatego też obsługa księgowa firm w naszym biurze rachunkowym wyróżnia się przyjazną i otwartą postawą, która sprawia, iż Klienci chętnie przychodzą do nas z różnymi problemami finansowymi w Swoich firmach i wiedzą, że zawsze mogą liczyć na rzetelną ocenę sytuacji i  pełną dyskrecję.

Obsługujemy firmy z różnych sektorów biznesowych i firm prawnych. Zgłaszają się do nas zarówno osoby prywatne jak i klienci biznesowi. Każdemu Klientowi udzielimy fachowych wskazówek i porad na gruncie prawa i księgowości.  Biuro rachunkowe Kraków ma wiele atrakcyjnych propozycji, usprawniających działanie firmy, pośród których wysokie miejsce zajmuje wirtualne biuro Kraków. W ramach tej usługi oferujemy niezwykle prestiżowy adres w centralnej części miasta (Rynek Główny 28), a także pełną obsługę kadrowo-administracyjną, księgową i doradczą. Zapewniamy również rachunkowość online z program do automatycznego wystawiania faktur.

Biuro rachunkowe pomaga młodym, początkującym przedsiębiorcom, przejmując w Ich imieniu obowiązki związane z rejestracją spółki z o.o. od podstaw. Proces ten nie jest łatwy, dlatego pomoc fachowców jest bardzo wskazana. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wiedzę praktyczną, co stanowi gwarancję bezbłędnej rejestracji Twojej spółki.

Nasze biuro rachunkowe ma także uprawnienia, by reprezentować interesy Twojej firmy w urzędach (np. Skarbowy czy ZUS). Nieraz musisz dostarczyć pewne dokumenty do naszego biura, ale zupełnie nie masz na to czasu. Przewidzieliśmy taką sytuację i chcąc zapewnić maksymalny komfort prowadzenia działalności gospodarczej, znaleźliśmy także wyjście z tej sytuacji: skontaktuj się wcześniej z nami, a nasz pracownik odbierze niezbędne dokumenty z Twojej firmy. Dzięki temu zyskasz sporo czasu, który będziesz mógł wykorzystać na załatwienie pozostałych spraw firmowych.

Jesteśmy do dyspozycji za pośrednictwem GG, Skype, telefonu, emaila oraz faksu.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych