WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Obsługa księgowa Kraków 

Pomyślne zarządzanie przedsiębiorstwem zależy od wielu czynników. Jednym z fundamentalnych jest fachowa obsługa księgowa, prowadzona na najwyższym poziomie.

Nasze biuro rachunkowe Kraków zajmuje się profesjonalną obsługą firm na wielu płaszczyznach. Nie stosujemy żadnych „wzorów” czy szablonowego podejścia – każda sytuacja jest analizowana osobno, a każda oferta „uszyta na miarę” potrzeb Klienta. Biuro rachunkowe świadczy usługi zarówno dla młodych przedsiębiorców, zaczynających dopiero swoją karierę, jak i tych zawodowych.

Rejestracja nowej firmy (spółki z o.o.) to proces skomplikowany i złożony, dlatego też łatwo jest popełnić błąd, który potem może Cię kosztować sporo nerwów i cennego czasu. Obsługa księgowa Kraków w naszym biurze rachunkowym może być dla Ciebie wsparciem w trudnych zdaniach, wymagających specjalistycznej wiedzy z zakresu rachunkowości, także podpowie Ci jak wypełnić formularze i wnioski, co może okazać się trudne dla początkującego przedsiębiorcy. Wskażemy Ci jakie czynności należy wykonać i w jakiej kolejności, aby proces rejestracji przebiegał sprawnie.

Jeśli zaś prowadzisz już firmę i zbyt wiele obowiązków jest na Twojej głowie, a doba ma przecież tylko 24 h, biuro rachunkowe Kraków może odciążyć Cię z konieczności wykonywania wielu czasochłonnych obowiązków np. prowadzenia korespondencji z urzędami czy też bieżących działań sekretarskich takich jak: obsługa skrzynki e-mail czy połączeń telefonicznych. W tym celu powołaliśmy nasz wirtualny sekretariat, który w imieniu klientów przejmuje funkcję tradycyjnego sekretariatu i w razie potrzeby także księgowości i kadr.

Pomimo stałych godzin pracy, w sytuacjach niecierpiących zwłoki, nie zostawiamy Państwa bez pomocy, zawsze może umówić się na odbiór dokumentów z Państwa firmy, tak by nie musieli Państwo odrywać się od pilnych czynności.

Nasze wirtualne biuro jest gwarancją najwyższego komfortu prowadzenia firmy, ponieważ oferuje kompleksową obsługę księgową, kadrową i finansową i wiele nowoczesnych udogodnień takich jak: on-line podgląd księgowości przedsiębiorstwa, bezpłatne doradztwo, program samodzielnie wystawiający i wysyłający faktury. Wszystko to, aby zaoszczędzić Twój cenny czas.

Przekonaj się jak wygląda najlepsza obsługa księgowa Kraków. Możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem wszystkich środków nowoczesnej komunikacji: Skype, GG, email, faks lub telefon.

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych