WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

Obsługa księgowa 

Pewnie wielokrotnie zastanawiałeś się nad wyborem zaufanego i rzetelnego biura rachunkowego, które spełniałoby Twoje oczekiwania. Gdybyś teraz miał zdecydować, jakie kryteria wziąłbyś pod uwagę? Z pewnością, podobnie jak inni przedsiębiorcy, także dla Ciebie ważna jest kompetentna, przyjazna i funkcjonalna obsługa księgowa, która odciążyłaby Cię od codziennych, pochłaniających sporo czasu i energii, obowiązków.

Biuro rachunkowe Kraków zapewnia bardzo wysoki poziom usług i daje pełną gwarancję rzetelności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego. Co konkretnie możemy Ci zaoferować? W zależności od tego jaki typ działalności gospodarczej prowadzisz, jesteśmy w stanie przejąć wszystkie obowiązki tradycyjnej administracji biurowej, kadr i księgowości. Nasze biuro rachunkowe ma duże doświadczenie we współpracy z firmami, które funkcjonują w różnych sektorach biznesu, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najbardziej optymalne rozwiązanie odnośnie polityki rachunkowości firmy.

Zajmujemy się od A do Z prowadzeniem firm; począwszy od pomocy w założeniu działalności, reprezentowania jej przed organami urzędniczymi - takimi jak: ZUS, US, poprzez pełną księgowość, audyt, obsługę płacowo-kadrową, a skończywszy na doradztwie gospodarczym. Towarzyszymy firmom w każdym momencie ich działalności, niezależnie czy dopiero startujesz na rynku, czy przechodzisz kryzys, jesteśmy w stanie wyprowadzić na prostą finanse Twojej firmy i z każdej, nawet najbardziej krytycznej sytuacji, nasi certyfikowani księgowi znajdą dobre wyjście.

Biuro rachunkowe Kraków wciąż stawia sobie nowe wyzwania, tak aby sprostać Państwa wymaganiom i być na bieżąco z szybko zmieniającymi się na rynku realiami. Uczestniczymy w kursach zawodowych i konferencjach, dzięki czemu mamy aktualną wiedzę na temat wszelkich nowinek biznesowych i aktualnych trendów, usprawniających funkcjonowanie firmy na rynku. Rozwijamy się także pod względem nowych technologii informatycznych, tak aby maksymalnie ułatwić Państwu wszelkie, niezbędne procesy rachunkowe. W tym celu uruchomiliśmy intuicyjny program do bezpośredniego przesyłania faktur.

Księgowość online jest bardzo ceniona, szczególnie przez  zapracowanych Klientów, którzy chcą elastycznie korzystać z programu o dowolnej porze dnia i nocy. Nasz bezpłatny program do rozliczeń z  klientami daje taką możliwość.

Oprócz tego nasze biuro rachunkowe jest w stałym kontakcie z Państwem za pomocą dowolnie wybranej formy: telefonicznie, mailowo, poprzez Skype lub GG. Pomimo iż działamy w określonych godzinach, w sytuacjach awaryjnych jesteśmy dostępni także w późniejszych porach lub w weekendy.

Dla firm, które potrzebują dobrego adresu do korespondencji z Klientami, mamy ofertę  prestiżowej lokalizacji, pod którą może zostać zarejestrowana oficjalnie Państwa działalność. Nasza obsługa księgowa jest na najwyższym, europejskim poziomie. Ponadto mamy opinię przyjaznego i godnego zaufania, biura rachunkowego, któremu warto powierzyć przyszłość Swojej firmy.

Nie zwlekaj z poważnymi decyzjami! Dołącz do nas już dziś!

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych