WE SPEAK ENGLISH ГОВОРИМ ПО РУССКИ ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ

OC biuro rachunkowe 

Księgowość to dziedzina niezwykle obszerna, wymagająca gruntownej wiedzy specjalistycznej. Mamy pełną świadomość odpowiedzialności jaka spoczywa na biurze rachunkowym i tego, iż tylko od rzetelnej i profesjonalnej wiedzy naszych pracowników  zależy odpowiednia jakość obsługi zleceń.

Biuro rachunkowe Kraków działa na rynku od ponad 15 lat i przez ten czas wypracowaliśmy dobrą pozycję na rynku usług finansowych, a co najważniejsze zyskaliśmy grono stałych Klientów, którzy polecają nas Swoim znajomym. Dbamy także o najwyższy komfort współpracy biznesowej i bezpieczeństwo realizowanych transakcji, dlatego nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, dzięki któremu interesy obu stron są w pełni zabezpieczone.

Nasi biegli księgowi i doradcy to ludzi z kierunkowym, wyższym wykształceniem, posiadający kilkunastoletni staż pracy, dlatego mogą zagwarantować Państwu najwyższą jakościowo obsługę zleceń. Każdą sprawę badamy osobno, a następnie, po przeanalizowaniu konkretnej sytuacji w firmie, sporządzamy indywidualnie dopasowaną ofertę, która odpowiada Państwa oczekiwaniom i potrzebom.

Zakres realizowanym przez nas zleceń jest dość szeroki, podobnie jak zleceniodawcy, którzy powierzają nam pieczę nad Swoimi finansami. Pomagamy zarówno początkującym, nowopowstałym firmom, jak również biznesmenom, którzy są nastawieni na wprowadzenie zmian w dotychczasowej działalności. Nie ograniczamy się również do konkretnej branży czy formy prawnej danego przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści posiadają obszerną wiedzę z zakresu prawa gospodarczego, rachunkowości, prawa pracy, ekonomii. W oparciu o doświadczenie i wysokie kompetencje, staramy się doradzić Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań.

Propozycją, która cieszy się dużą popularnością wśród nowocześnie prosperujących firm jest Wirtualne Biuro Kraków. W ramach tej usługi otrzymują Państwo prestiżowy adres w sercu miasta – w Rynku Głównym, księgową i administracyjną obsługę firmy oraz programy usprawniające zarządzanie firmą – tzw. pulpit Menadżera oraz aplikacja do wystawiania i wysyłania faktur. Nasze biuro rachunkowe stara się zapewnić jak największy komfort prowadzenia działalności gospodarczej, stąd wspominane wcześniej OC. 

Biuro rachunkowe Kraków pomaga osobom młodym, wkraczającym dopiero w świat przedsiębiorczości w przejściu przez proces rejestracji firmy, co w przypadku zakładania spółek bywa procesem złożonym, wymagającym dużej wiedzy i wprawy. Kontrolujemy cały proces, od A do Z, a poza tym udzielamy wszelkich instrukcji związanych z wypełnianiem niezbędnych formularzy. Przedsiębiorcy to osoby, którym stale brakuje czasu, a obowiązków mają naprawdę mnóstwo. Wobec tego biuro rachunkowe przejmuje część ich zadań. W szczególności nasi pracownicy prowadzą korespondencję z wieloma organami publicznymi (np. ZUS, US), przedstawiają przed nimi interesy danej firmy.

Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z rzetelnym i lojalnym biurem rachunkowym, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Proszę wybrać dowolny sposób komunikacji ( Skype, e-mail, telefonicznie lub osobiście), a my dostosujemy się do Państwa preferencji i ustalimy wygodną dla Państwa formę współpracy. 

Oferta dla Ciebie
Zamów bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę z konsultantem
KONIEC PROMOCJI ZA:
Rejestracja Sp. z o. o.
2000 zł od 799 zł
Gotowa Sp. z o. o.
3000 zł od 799 zł
Adres na Rynku Głównym
2214 rok 588 zł / rok
Księgowość Sp. z o. o.
600 zł od 499 zł
Księgowość fundacji i stowarzyszeń
600 zł od 499 zł
Księgowość KPiR
300 zł 250 zl

 

Kliknij i poznaj szczegóły!

Oceń stronę
Partnerzy
Strefa Klienta
Zaloguj się do Pulpitu Menadżera
Zaloguj się

Logowanie

Login:
Hasło:
 
Newsletter
Zapisz się aby dostawać najświeższe informacje!
Kontakt
tel. +48 12 444 61 00
fax. +48 12 444 62 00
e-mail:  info@wadmex.pl
Kod vCard
Media
Zobacz nas w mediach społecznościowych